Boss Cat Rocket Club, dördüncü NFT serisiyle geri döndü

0

Geçen Aralık ayında piyasaya sürülen Boss Cat Rocket Club (BCRC) artık üç NFT serisi içeriyor. Bunlar, Boss Cat NFT, Boss Cat Rockets ve Rocket bileşenleri olarak adlandırılan Cardano tabanlı NFT serileridir. Proje Boss Planet Real Estates’i de piyasaya sürdü. Şu anda Boss Cat Rocket Club, dördüncü koleksiyonu VOX Cats’i piyasaya sürmeye hazır.

Kısa bir süre içinde Boss Cat Rocket Club, Cardano’nun en büyük projelerinden biri haline geldi. Aslında, bu projeden üç NFT serisi, tam zamanlı satış hacmi için ilk on Cardano NFT serisinde kategorize edilmiştir. Buna ek olarak, proje, herhangi bir Cardano NFT projesi için en büyük olan, 73.000 üyeden oluşan başarılı bir topluluğa sahiptir.

Boss Cat Rocket Club Hakkında

BAYC üyesi Blue Magic tarafından kurulan Boss Cat Rocket Club’ın orijin serisi, uzaya giden 9999 kediyi içeriyor. Algoritma tarafından üretilen bu kediler iki dakikadan kısa sürede satıldı. Bir sonraki aşamada proje, BCRC Roketini 3333 roket parçası ile düşürdü. Üç uyumlu Roket parçasına sahip olanlar, tamamen monte edilmiş bir Roket karşılığında bunları resmi bir Montaj cüzdanına gönderebilirler. Sadece 1111 toplanmış roket olacak.

Daha fazla mesaj

Son üç ayda Boss Cat Rocket Club, topluluğun en popüler üyelerinden biri haline geldi. Aslında, farklı üyeler bu projenin hayatları üzerindeki olumlu etkisinden bahsetti.

Topluluğumuzun üyeleri, Patron Kedilerimizi ve Roket Parçalarımızı bastıktan sonra araba satın alma ve evlerin peşinatı ödeme hikayelerini anlatıyor, ”dedi BCRC ekibinin üyeleri. “Birçok insan için gerçekten hayat değiştiren projeler.”

Ayrıca, BCRC farklı ünlüler tarafından desteklenmiştir. Projenin marka elçisi NBA efsanesi Baron Davis. Gerçekten de, bu, bir All-Star NBA oyuncusunun marka elçisi olarak bir Cardano NFT projesine ilk kez katılmasıdır. Boks efsanesi Manny Pacquiao, Cypress Hill’den Eric Bobo, DJ/yapımcı Hook N Sling, Oyuncu Jonathan Sadowski ve daha pek çok kişi projeye destek verdi.

BCRC’nin kendi metaverse’i

Boss Cat Rocket Club, Boss Planet adında kendi metaverse’sine sahiptir. Boss Planet, voksel tabanlı, oyna-kazan, sınırsız bir sosyal oyun deneyimidir ve çeşitli oyun içi avatarlara sahip olacaktır. Nisan ayında proje, bu avatar serisinden biri olan VOX Cats’i tüm BCRC NFT sahiplerine yayınlayacak.

NFTYORUM.COM diğer içerikleri ilginizi çekebilir: NFT’lerinizi Basmak İçin En İyi Pazar Yeri Nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.