Boxer Manny Pacquiao, NFT projesini yayınlıyor

0

Tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri ve Filipinler’deki senatör Manny Pacquiao, merhum Jack Russell Terrier’i onurlandırmak için bir dizi NFT serisi yayınlıyor.

Köpek temalı yaratıcı NFT serisi, 2020’de bir araba tarafından öldürülen Pacquiao’nun evcil hayvanı Pacman’a saygı duruşunda bulunan 9999 NFT’yi içerecek.

Pacman NFT’leriHepsi karikatürize köpekleri dövüş durumlarında resmediyor, dayanıklılık ve güç gibi beceriye dayalı ve görsel özelliklere sahip ve beceri düzeyine ve nadirliğine göre üç seviyeye ayrılıyor. Sahipler, ödüller kazanmak için blok zinciri tabanlı Pacman Boks Ligi oyununda yarışabilir.

Gerçek hayattaki (IRL) yardımcı programlarına sahip NFT’ler: Sahipler bunları imzalı ürünler, canlı etkinlik biletleri veya 12 kez dünya boks şampiyonu ile tanışma fırsatı için kullanabilirler. NFT serisine ev sahipliği yapacak olan blockchain henüz piyasaya sürülmemiş olsa da projenin 15 Temmuz 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Boxer’ların NFT’lere ve Web3’e yaptığı yatırım

Manny Pacquiao’nun NFT’leri keşfetmesi sürpriz olmamalı. Her neyse, bu geçen yıl Filipinler’in başkanı olmak için teklif veren bir adam. Başarısız olmasına rağmen, risk almaktan çekinmiyor.

Ancak NFT teknolojisine yatırım yapan tek atlet Pacquiao değil. Tek boksör bile değil. Dünya ağır siklet şampiyonu Tyson Fury, kariyerinin Dillian Whyte’a karşı son dövüşünü açıklamadan önce 1: 1 anma NFT’si verdi. NFT, Whyte maçına iki ring bileti ve Fury’nin kendisiyle bir günlük antrenman geçirme fırsatından oluşan farklı URL yardımcı programlarıyla geldi.

Muhtemelen şimdiye kadarki en iyi boksör olan Floyd Mayweather, ilk NFT boks maçını 14 Mayıs’ta Dubai’de gerçekleştirdi ve dünya çapındaki NFT sahiplerinin maçın özel canlı yayınına ve diğer çeşitli IRL yardımcı programlarına erişmesine izin verdi. Ve bir boksör olan YouTube yıldızı Logan Paul, NFT oyunuyla derinden ilgileniyor ve son zamanlarda kendi NFT pazarını açma niyetinde olduğunu gösteren ticari markaları tescil etti.

NFT teknolojisi, dijital varlıkların blok zincirlerde güvenli bir şekilde alınıp satılmasını ve saklanmasını sağladığından, sporcuların hayranlarıyla etkileşim kurma şeklini değiştiriyor. Ve girişimci boksörler dikkat ediyor.

Pacman NFT düşüşünün başarılı olup olmayacağını zaman gösterecek, ancak bu kesinlikle mantıklı: Büyük boksör, sevgili Jack Russel’in blok zincirinde ölümsüzleştirilmesini istiyor. NFT severler, boks hayranları ve köpek severler için bu tür bir niyet geride bırakılacak bir şey olabilir.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Tiffany Ellis hakkında

ABD’den gülen meraklı bir yazar. Cryptocurrencies, Arts ve NFT’leri seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.