Boy George Kriptoyu, NFT’leri ve METAVERSE’İ destekliyor

0

İngiliz şarkıcı-söz yazarı Boy George kısa süre önce kripto, NFT dünyası ve metaverse hayranı olduğunu açıkladı. Ayrıca, Kültür Kulübü lideri bu hafta ilk metaverse konserini gerçekleştirerek ilk NFT projesi CryptoQueenz‘i başlattı.

Boy George, sanal Vegas City Flamingo Club’da sahne alan son yıldız; 80’lerin pop sembolünden hayranların neler bekleyebileceğinin bir tadımı olarak sunuldu. Ayrıca Scarman tasarımlarına dayanan bir NFT serisi oluşturmak için aylarını harcadığını belirtti. Düşüş 1 Mart’ta OpenSea’de meydana geldi. Serinin mevcut taban fiyatı 0.049 ETH.

NFT düşüşünün kar amacı gütmeyen bir unsuru var. Bunun nedeni, her satışın bir yüzdesinin Elton John AIDS Vakfı’na ve Barınak Yardım Kuruluşlarına gitmesidir.
“Sizce, her zaman yaptığım şeyi yapıyorum ve bu, ister müzik, ister moda, sanal sanat vb. yoluyla olsun, bir sonraki fikri takip etmek. Boy George, Yahoo Finance ile yaptığı röportajda söyledi.

Daha fazla mesaj

Ayrıca NFT dünyasının kendisini heyecanlandırdığını çünkü “şu anda içinde bir ‘Vahşi Batı’ hissi var” dedi. Ayrıca, metaverse ile ilgili mevcut zevki internetin ilk günlerine benzetti. Ayrıca 1990’larda David Bowie ile internetin geleceği hakkında yaptığı konuşmayı da hatırladı.

Boy George, diziyi yayınlamaya ek olarak, Rusya-Ukrayna krizinden sonra Uluslararası Kızılhaç Komitesi, Sınır Tanımayan Doktorlar ve Çocukların Sesi’ne yardım etmek için son derece nadir bir CryptoQueenz NFT’yi açık artırmaya çıkardı. Bu, Pussy Riot’tan Nadezhda Tolokonnikova tarafından UkraineDAO’nun piyasaya sürülmesinin ardından geldi.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberleri sizlerle.

Bu yazımız ilginizi çekebilir: TokenArt Ve Richmont, Tayland’daki Çocuklar Ve Kadınlar İçin NFT Koleksiyonunu Başlattı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.