Bu Yıl Patlayabilecek Ethereum Katilleri

0

Bu Yıl Patlayabilecek Ethereum Katilleri – Fantom (FTM) & FIREPIN Token (FRPN).

Ethereum şimdi gelişen bir yazılım ve hizmet ekosistemi, ancak popülaritesi ölçeklenebilirlik eksikliğini ortaya çıkardı.

İlk programlanabilir blok zinciri Ethereum (ETH), 2013 yılında piyasaya sürüldü. Yalnızca işlem verileri için dijital defterler olarak hizmet veren önceki blok zincirlerinden farklı olarak, Ethereum (ETH), kendi kendini yürüten bilgisayar programları olan akıllı sözleşmeleri de destekleyebilir. O zamandan beri teknoloji, gelişen bir dApps ve DeFi ürünleri ekosistemi haline geldi.

İlişkili: CANDYDEX Coin Satışa Sunuldu

Ethereum (ETH) artık gelişen bir yazılım ve hizmet ekosistemidir, ancak popülaritesi ölçeklenebilirlik eksikliğini ortaya çıkarmıştır. Daha fazla insan ağa işlemlerle dolup tıkanıklığa neden olduğu için ücretler arttı. Elbette geliştirici topluluğu bir çözüm üzerinde çalışıyor, ancak gelecek yıla kadar hazır olmayacak.

Bu arada, Fantom (FTM) ve FIREPIN Simgesi (FRPN)ön satış aşamasını geçmekte olan , kazanç elde etme şansına sahiptir.

İşte bilmeniz gerekenler.

Ethereum
Fantom (FTM)

Bu yılın Aralık ayında Fantom (FTM) blok zinciri yayına girdi. İşlem hacmini saniyede binlerce işleme çıkaran bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs mekanizması olan Lachesis protokolü, şirketin ana yeniliğidir. Fantom ayrıca işlemleri, işlem başına bir sentin çok küçük bir kısmıyla bir veya iki saniyede tamamlayabilir. Ethereum (ETH) ise saniyede yaklaşık 14 işlem gerçekleştirir ve ortalama 13 dolardan fazla ücret alır.

Daha da iyisi, Fantom (FTM), Ethereum (ETH) akıllı sözleşmeleri oluşturmak için kullanılan programlama dili olan Solidity ile uyumludur. Geliştiriciler artık Fantom (FTM) blok zincirinde Ethereum (ETH) tabanlı yazılım ve hizmetleri hızla dağıtarak performansı iyileştirebilir ve maliyetleri düşürebilir. Burnunda tütmek. Örneğin, Ethereum (ETH) tabanlı bir getiri toplayıcı olan finans, geçen Ekim ayında Fantom’un (FTM) hızla büyüyen DeFi hizmetleri ağına katıldı. Fantom (FTM), şu anda yaklaşık 6 milyar dolarlık yatırımla altıncı en popüler DeFi ekosistemidir.

Fantom’un (FTM) değer önerisi – hızlı ve ucuz işlemlerin yanı sıra Solidity ile uyumluluğu – önümüzdeki yıllarda Ethereum’u (ETH) bozmak için mükemmel bir adaydır. Bu, finansal yatırımcılar için ne anlama geliyor? Fantom’un (FTM) sadece 3 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Bu, Ethereum’un (ETH) 365 milyar dolarlık piyasa değerinin %1’inden daha az.

Bununla birlikte, Fantom (FTM) destekli yazılım ve hizmetlere olan talep arttıkça, FTM’yi de talep edecek ve fiyatını yükseltecektir. Ve mevcut fiyatına göre, piyasa değeri Ethereum’un (ETH) değerine ulaşırsa yatırımcılar 120 kat getiri görecekler.

Ethereum
FIREPIN Simgesi (FRPN)
Daha fazla mesaj

FIREPIN Token (FRPN), uygun zamanda en verimli blok zincirini kullanarak işlemlerin hızlı ve ucuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan, özellikle Metaverse için oluşturulmuş, gelişmekte olan bir kriptodur.

Şubat ayının sonlarında başlayan ve merakla beklenen ön satışından bu yana yatırımcılar için %150’den fazla getiri ile etkileyici erken aşama başarısı elde etti ve kripto pazarını dönüştürmek için tüm doğru özelliklere sahip.

Bu metaverse tabanlı belirteç, çok zincirli bir çözümün yanı sıra Metaverse tabanlı oyun endüstrisi, NFT oyunları ve 3D teknolojilerine odaklanan topluluk odaklı bir sistem sağlayarak kripto endüstrisindeki büyük bir sorunu çözmeyi amaçlıyor.

Web 3.0 tarihinde kritik bir dönemeçte geliyor, çünkü Facebook geçen yılın Ekim ayında yeni odağını yansıtmak için adını Meta olarak değiştirirken, diğer birçok işletme ve birey artık yatırım yapmak için daha fazla merkezi olmayan kripto para arıyor.

FIREPIN Token’ın (FRPN) değeri, ön satışın başlamasından bu yana %285 arttı ve yalnızca bir hafta içinde %96’lık bir değer artışı ile artmaya devam ediyor, çünkü jeton bu kişiler için önde gelen metaverse ve NFT oyun geliştirme kriptosu olmaya çalışıyor. meta veri tabanında sanal mallar satmak, satın almak ve ticaret yapmak isteyenler.

Proje bir DAO olmayı planladığı için, FIREPIN Token (FRPN) sahipleri, kriptonun zaman içinde nasıl geliştiği ve değiştiği konusunda oy kullanabilecekler. Tokenin tüm işlemlerde %2 vergi uygulayan ve bir kısmını sahiplerine geri dağıtan yansıtma süreci sayesinde, uzun vadeli yatırımcılar haftalık olarak daha fazla FRPN ile ödüllendirilir.

FIREPIN Token’ın (FRPN) tüm protokollerde toplam 100 milyar token arzına sahip olması bekleniyor ve Mayıs ortasına kadar sürecek olan ön satış için 30 milyon token ayrıldı – bu, potansiyel yatırımcıların girmesi için son şans olduğu anlamına geliyor. FIREPIN Token (FRPN) şimdiye kadarki en düşük fiyata.

Ethereum
Fantom

Fantom ve FIREPIN Token (FRPN), fiyat ve popülerlik açısından Ethereum’u (ETH) geçsin ya da geçmesin, uzun vadeli yatırımları ödüllendiriyor olabilirler.

Blok zinciri endüstrisi son derece rekabetçidir ve kripto piyasası oynaklığıyla ünlüdür. Sonuç olarak, yatırımcılar şu basit yönergeleri takip etmekten yararlanabilirler: çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturmak – hisse senetleri ve kriptoların bir karışımı, başlamak için iyi bir yerdir. Ayrıca, yakında ihtiyaç duyabileceğiniz paraya asla yatırım yapmayın.

FIREPIN Token (FRPN) hakkında buradan daha fazla bilgi edinin:

Ön Satışa Katılın: https://presale.firepin.io/register

İnternet sitesi: https://firepin.io/

Telegram: https://t.me/FIREPINRESMİ

Twitter: https://twitter.com/FIREPIN_io

Feragatname: Makalede yayınlanan bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır. Bunu kullanarak, bilgilerin herhangi bir yatırım veya finansal tavsiye teşkil etmediğini kabul etmektesiniz. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın ve finansal danışmanlara ulaşın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.