Budweiser, bira, kumar ve kripto ile Zed Run’ın NFT oyunlarına adım attı

0

İkili, Budweiser temalı bir yarış pisti, Budweiser NFT geçişleri, 45.000 dolardan başlayan yarış ödül havuzları ve Zed Run’da kullanılabilecek üç çeşit piyasaya sürülen Clydesdale NFT kaplamasını piyasaya sürecek.

Tanınmış bira üreticisi Budweiser, sanal NFT tabanlı at yarışı ve bahis oyununda tokenize edilmiş Clydesdale taslak atlarını kullanmak için Zed Run ile ortaklık kurdu.

Budweiser’ın son hamlesi, Ağustos 2021’de ETH Ad Hizmeti aracılığıyla satın aldığı NFT hayran sanatı ve beer.eth alan adına harcadığı 120.000 doları artırıyor.

Zed Run, Sidney merkezli Virtually Human Studio tarafından 2019’un başlarında kuruldu ve yarışan NFT atı NFT’nin başlangıçta 30 ila 80 dolar arasında bir maliyeti vardı, ancak o zamandan beri ikincil piyasalarda binlerce dolara işlem gören popüler varlıklar haline geldi. Nisan 2021’de bir kullanıcı 125.000 dolara yarış atı sattı.

Zed Run anlaşmasının bir parçası olarak, iki şirket Budweiser temalı bir yarış pisti, Budweiser NFT lisansları, 45.000 dolardan başlayan Bud destekli sanal at yarışları için ödül havuzları ve kullanılabilecek üç çeşit serbest bırakılmış Clydesdale NFT kaplaması yayınlayacak. Zed Koşusu.

Budweiser Clydesdales, şirket reklamları ve promosyonları için kullanılan ünlü bir at grubudur ve bira üreticisi dünya çapındaki at yarışı etkinliklerinin ana sponsorudur.

Cuma gününden itibaren bir günlüğüne (21 yaş ve üzeri kullanıcılara) satışa sunulacak toplam 2500 Budweiser Pass NFT olacak. NFT’ler, gaz ücretlerinin yanı sıra pop başına 225 dolara mal olacak.

Zed Run, Temmuz ve Eylül aylarında iki Budweiser yarışına ev sahipliği yapacak. her ikisi de 45.000 $ havuz ödülüne sahip olacak. Ek olarak, Aralık ayında bir yıllık tedarik Budweiser birası kazanma fırsatı sunan 95.000 dolarlık bir turnuva olacak.

Hodler’s of the NFT’ler, oyundaki mevcut yarış atı NFT’lerini geliştirmek için kullanılabilecek Cyldesdale skin NFT’lerini Temmuz ayında piyasaya sürecek ve ayrıca Zed Run’ın sanal merkezinin bulunduğu Decentraland metaverse’de avatarlar tarafından giyilebilecek Budweiser Tişörtleri alacak. .

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.