Buffalo Trace Bourbon, BlockBar’da NFT olarak satışa çıkıyor

0

Buffalo Trace Distillery, NFT’ler olarak OFC Bourbon viski satacağını söyledi. Engelleme çubuğu. 1982’de damıtılan ultra-nadir viski, Buffalo Trace’in eski tarihli tek burbonudur. Distillery, 14 Mart Pazartesi günü BlockBar’da beş günlük bir açık artırmada bu altı litrelik şişelerden beşini sunacak. Aslında bu, lüks şaraplar ve alkollü içkiler için ünlü NFT pazarlarından biri olan BlockBar için ilk müzayede ve burbon satışı. Müzayededen elde edilen gelir, beş çeşitli hayır kurumunu ödüllendirecek.

BlockBar’ın kurucu ortağı ve CEO’su Dov Falic, “Buffalo Trace Distillery dünya çapında tanınmaktadır ve ilk burbonumuzu Blockbar.com’da en popüler beş şişesiyle piyasaya sürmekten gurur duyuyoruz” dedi. “İşbirliği, ilk canlı müzayedemizi işaret ediyor ve bu dönüm noktasını işaretlemek için, bu düşüşün gelirlerini seçilen kar amacı gütmeyen Buffalo Trace’e bağışlamaktan memnuniyet duyuyoruz.”

İlginizi çekebilir: Bored Ape Yat Kulübü Sahipleri Bir NFT Flört Uygulaması Edinin

Genel olarak, Buffalo Trace Distillery, mevcut yılda 2.022 şişe nadir Bourbon viskisini piyasaya sürmeyi hedefliyor. Bunlardan beşi OFC Vintage 1982, BlockBar’da yaklaşık 25.000 $ (8.83 ETH) başlangıç ​​fiyatıyla açık artırmaya çıkarılacak. Açık artırma, 14 Mart Pazartesi sabahı saat 10:00’da başlayacak ve 18 Mart Cuma günü saat 10:00’a kadar (EST) devam edecek. BlockBar, hem ETH hem de Fiat ile ödeme alacak.

Daha fazla mesaj

Tüm nihai tekliflerden elde edilen gelirler beş hayır kurumunu destekleyecek. Bunlar arasında World Central Kitchen, James Beard Foundation, Elton John Aids Foundation, The Art of Elysium ve 261 Fearless sayılabilir.

World Central Kitchen, doğal afetlerden etkilenen insanlara yemek sunulmasına yardımcı olan bir sivil toplum kuruluşudur. Örgüt halen Polonya, Romanya ve Moldova’daki Ukraynalı mültecileri besliyor. Ancak James Beard Vakfı, bağımsız restoranların krizi yaşamasına yardımcı olmak için bir İyiliğe Açık kampanyası başlatıyor.

Dünya çapında bir HIV yardım kuruluşu olan Elton John Aids Vakfı, yeni HIV vakalarını durdurmak, damgalanmayla mücadele etmek ve etkilenenlere yardım etmek için çalışıyor. Ayrıca The Art of Elysium, sanat yoluyla toplumsal değişim yaratmaya odaklanan bir sanatçı organizasyonudur. Son olarak, 261 Fearless, kadınları koşarak cesaretlendiren ve güçlendiren, kadınlara yönelik küresel, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

NFTYORUM.COM size en güncel NFT haberlerini sunar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.