CANDYDEX Coin Satışa Sunuldu

0

CANDYDEX Coin, gelecekte bir kripto değişim platformu olarak gelişmeye hazırlanıyor.

  • CANDYDEX Coin’in ana ürünü, merkezi olmayan borsalarda en iyi kripto fiyatlarını belirleyen bir DEX toplayıcıdır.
  • Nisan 2022’de piyasaya sürülen CANYDEX, Multichain üzerine kurulu ilk ve en büyük kripto DEX protokolüdür.
  • Platformun benzersiz CANYDEX Akıllı Sözleşmesi, platformumuzdaki tüm işlemlerin tamamen şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamanın anahtarıdır.

Çoklu Ağlar için ilk merkezi olmayan IDO platformu bir patlama ile piyasaya sürüldü. CANDYDEX TOKEN IDO şu anda web sitelerinde yayınlanıyor ve yakında birçok popüler kripto para borsasında listelenecek.

İlişkili: FTT Coin 100 Dolar Olacak Mı ?

CANYDEX Coin nedir?

CANDYDEX, CANDYDEX’in yönetim belirtecidir. Etherscan, Binance Smart Chain, Polygon, Avax, Fantom ve USDT üzerinde merkezi olmayan bir borsadır. CANDYDEX tokeninde (CANDYDEX) alım satım yapmak, kripto sahiplerinin merkezi olmayan finans (DeFi) alanını keşfetmeye girerken bu finans protokolünün yönetimine katılmalarına izin verir. CANDYDEX (CANDYDEX), POLYGON Akıllı Zincir (MATIC) üzerinde konuşlandırılmış bir kripto para birimidir. Diğer merkezi olmayan borsalardan farklı olarak, CANDYDEX jetonları, sahiplerinin ETH, BNB, MATIC, AVAX, FTM ve USDT tabanlı kripto paralarda satın almalarına olanak tanır “takas”. Eylem, büyük miktarlarda kripto değişiminin daha likit bir yolu olarak görülüyor.

CANDYDEX Coin’in kullanım durumları nelerdir?

– Kullanıcılar jetonları takas edebilir, likidite sağlayabilir ve diğer zincirlerden çapraz zincir jetonları sağlayabilir.

– Çapraz zincir

– BORÇ ALMAK

– Seçenekler

– Komisyonsuz işlemler

– Franchise havuzları

CANDYDEX Coin IDO Lansmanı :

CANDYDEX Coin , 23 Nisan’da İlk Dex Arzını gerçekleştirecek. IDO, CANYDEX’te gerçekleşecek.

1. Tur :23/4/2022 Fiyat : 0.1USD

2. Tur : 1. turdan sonra açıklanacak, Fiyat : 0.5USD

3. Tur : 2. turdan sonra açıklanacak, Fiyat : 1 USD

Bu IDO, Nisan 2022 için en çok beklenenlerden biri. CANYDEX IDO fırlatma rampası genellikle heyecan verici duygularla karşılanıyor.

CANDYDEX Coin Yakma Olayı :

80000000 CANDYDEX jetonları yakılıyor (mevcut toplam arzın yaklaşık %16’sı). Yakma işleminden sonraki yeni toplam arz 420000000 CANDYDEX jetonu olacaktır. Token yakma olayı, CANDYDEX IDO satışı başlamadan önce gerçekleşti.

Jeton yakma bağlantısı: https://polygonscan.com/tx/0x01a7fad5760e8ce2547d1e62abc382f23659e66c6b78ded73d9a6b142cbac946

CANDYDEX Token Temini :

Token Adı: CANDYDEX Coin

Toplam Token Arzı : 500000000

Ön Satış : 20% (1. Tur)

Likidite Karşılığı : %12

Likidite Teşvikleri : %13

Promosyonlar : %6

Bağışlar : %3

Rezerv : %3

Danışmanlar: %4

Geliştirme: %1

Yakma: %16 (1. Tur)

CANYDEX Coin’in Geleceği

CANYDEX’in geleceği, merkezi olmayan finansın geleceğine bağlıdır. Merkezi olmayan borsalar, Binance gibi güçlü merkezi borsalara kıyasla hala pahalı, yavaş ve nispeten önemsizdir.

Ancak kripto fiyatlarındaki oynaklık dönemlerinde tekrarlanan kesintilerden muzdarip merkezi borsalar ile DEX’lere olan iştah artıyor ve CANDYDEX’ler gibi toplayıcılar boşluğu kapatmak için oradalar.

CANYDEX token arzının bir kısmı, değişimin yeni likidite protokollerini hızlı bir şekilde entegre ettiğini gören geliştirme için ayrılmıştır. Piyasa dibe vurmadığı sürece, gelişme hızının yakın zamanda yavaşlayacağından şüphelenmek için hiçbir neden yok.

CANYDEX NEDİR?

CANDYDEX, kullanıcıların token takas etmeleri, favori kripto para birimleri karşılığında BNB,MATIC,AVAX,FTM,ETH ödünç almaları veya risklerini artırmaları için bir DeFi platformudur. Platform, merkezi olmayan finans (DeFi) kullanıcılarının borç almalarına, kripto para birimine maruz kalmalarını katlamalarına ve varlıklarından kazanmalarına olanak tanır. CANDYDEX’in misyonu, Defi’de sermaye dağıtmak için en güvenli, güvenilir giriş noktasını sağlamaktır. Ekip, getirileri en üst düzeye çıkarırken herkes için daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmaya çalışan tutkulu düşünürlerden ve inşaatçılardan oluşur. Daha fazla bilgi için ziyaret edin CANDYDEX.FİNANS.

CANDYDEX, birden fazla DEX’i tek bir platformda toplar ve tüccarların binlerce jeton ve sentetik varlığın hareketlerini izlemesine ve hareket etmeden önce piyasa hareketini tahmin etmesine olanak tanır. Bunu yaparken, CANYDEX günümüzün DEX’lerinin temel güvenlik açığını ele alıyor: önemli kayma, gerçek zamanlı olmayan bilgiler ve piyasa göstergelerinin eksikliği.

CANDYDEX, birkaç saat içinde 5000’den fazla üyeye ve 3500’den fazla telgraf ve twitter üyesine ulaştı, IDO satışı başladı! Önümüzdeki haftalarda IDO satışlarında istikrarlı bir artış ile. CANDYDEX büyümeye ve daha fazla potansiyel kullanıcı çekmeye devam edecek.

Buradaki harika ve güvenilir özellik, belirteç sözleşmesinin “’den denetlenmiş olmasıdır.Teknik Denetim“, “Denetim Balinası” ve diğerleri standart özelliklerde en iyisi için, “Haze Crypto” gibi diğer güvenilir kuruluşlardan daha fazla denetim var(28. duyuru) “Çertik” (Boru hattı) ve nihai raporlar için sırada olan “Hacken”.

CANYDEX Coin Topluluğu :

Resmi internet sitesi: https://candydex.finance/

İletişim: Telegram, Twitter

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.