Capital Summertime Ball, üç yıl sonra NFT’leri serbest bırakıyor

0

COVID dönemindeki birçok canlı etkinlik gibi, Başkent Yaz Balosu da birkaç yıl ara vermek zorunda kaldı. Ancak İngiltere, Londra’daki büyük bir günlük festivalin hayranları, yaz balosunun şu anki Pazar, 12 Haziran’da Wembley Stadyumu’na geri dönmesinden mutlu olabilir. büyük geri dönüş; Hayranlara NFT sağlamak için NFT platformu OneOf ile işbirliği yapıyor.

Capital Summertime Ball NFT’leri hakkında her şey

Capital FM’in ana şirketi Global, ilk NFT’lerini piyasaya sürmek için yeşil NFT platformu OneOf ile ortaklık yaptığını açıkladı. Ayrıca, Capital Summertime Ball NFT’leri, bir İngiliz radyo markasının kendi dijital koleksiyonlarını piyasaya sürdüğü ilk sefer olacak.

Öncelikle, Capital Summertime Ball NFT’leri, festivalin seçim çerçevesi kompozisyonunu gösteren dijital kayışlardır. Ayrıca, NFT’ler üç seviyede sunulacak: Altın, Platin ve Elmas.

Dikkat çekici bir şekilde, Platinum Tier NFT Sahipleri, 2023 baskısı Capital Summertime Ball’a iki bilet alacak. Benzer şekilde, Diamond Tier NFT’ler aynı etkinliğe dört biletle gelir. Hayranlar, 10 £ ‘dan başlayan fiyatlarla OneOf aracılığıyla NFT’leri alabilirler.

Küresel Pazarlama Kıdemli Direktörü Cilesta van Doorn, NFT’nin lansmanı hakkında şunları söyledi:

“Canlı bir etkinlikteyken, mekan taslaklarını ve etkinliklerini toplamak, müzik fanatiği deneyiminin bir parçasıdır. Böylece dijital hatıralar yaratarak hayran deneyimini metaverse’e aktarabildiğimiz için mutluyuz.”

The Capital Summertime Ball with Barclaycard, Londra’daki ikonik Wembley Stadyumu’nda düzenlenen yıllık bir günlük müzik festivalidir. Etkinliğe İngiltere’nin bir numaralı başarılı müzik markası Capital ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle, genellikle müzikteki en ünlü isimlerden bazılarını görüntüler.

Açıklığa kavuşturmak için Capital Summertime Ball 2022’de Pop top Ed Sheeran ve Harry Styles yıldızları yer alıyor. Listede ayrıca süperstar DJ David Guetta ve YouTuber, müzisyen, NFT KSI sevgilisi yer alıyor.

Bu sermaye hareketinin, büyük markaların NFT alanına girişinin, pazarı olsun ya da olmasın, yavaş olmadığını gösterdiği açıktır. Ayrıca, OneOf ile çalışan en ünlü müzik ve eğlence isimlerinin son örneğidir.

Bilmeyenler için OneOf, müzik sanatçılarının ve markaların çevre dostu blok zincirlerde NFT’ler aracılığıyla hayranlarla bağlantı kurmasını destekler. Platform, NFT satın alma sürecini basitleştirerek yerel olmayan kripto hayranlarını Web3’e getiriyor.

Daha önce OneOf, The Notorious BIG ve Alesso gibi müzik simgelerinden bazı NFT’ler yayınlamıştı. Ancak OneOf, The Grammys ve The Montreux Jazz Festival gibi tanınmış müzik etkinlikleriyle de işbirliği yaptı.

OneOf ve NFTS’nin geleceğine ilişkin beklentileri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, VeeCon 2022’den OneOf kurucusu Lin Dai ile röportaj yapan sitelere göz atın.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.