Catpay tokeni Catecoin En İyi 20 Kripto Para Birimi Listesine Girmeyi Hedefliyor!

0

Catpay tokeni Catecoin En İyi 20 listesine girecek mi? Kripto para piyasası geçtiğimiz yıl muazzam bir şekilde büyüdü ve CoinMarketCap’te listelenen coin sayısı artmaya devam ediyor. CoinMarketCap’te listelenen kripto paraların sayısını araştırırsanız, toplam kripto para sayısına şaşıracaksınız: 18.000’den fazla! Elbette, bunlardan sadece birkaçını biliyorsunuz.

Muazzam sayıda kripto bu teknolojiye ilgi gösteriyor ve birçok kullanıcı Bitcoin ve diğer ilk 10 madeni paraya alternatif arıyor. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek olduğu için hangi kriptoların yatırım için mükemmel bir seçim olabileceğini bilmek kolay değil.

Mem tabanlı kökenlere sahip kripto para birimleri söz konusu olduğunda, Dogecoin’in şehirdeki tek oyun olduğunu düşünebilirsiniz. Yanlış! Bilmeniz gereken bir kripto para birimi daha var: Catecoin. Kasabadaki yeni kripto, yani Catecoin (CATE), kedileri hicivli bir şekilde kripto para dünyasına getirdi ve en iyi kriptolara mükemmel bir alternatif olabilir.

Catecoin, Dogecoin ve Shiba Inu’ya potansiyel rakip olarak konumlandırıldı, ancak kripto pazarında da son derece iyi performans gösterdi. Kedi temasına dayalı meme jetonu bir yıldan daha kısa bir süre önce piyasaya sürüldü ve lansmanından sonraki sadece üç ayda 2900 kata kadar getiri sağladı. Bu yüksek getiriler, Catecoin’in daha fazla yatırımcı çekmesine yardımcı oldu ve jetonun hızla yayılmasını daha da besledi.

Kedilerden ilham alan bir meme parası olan Catecoin’in piyasaya hakim olması uzun sürmedi. Orijinal yol haritasına göre Catecoin, önümüzdeki dönemde kendisini ilk 20 kriptoda görmeyi hedefliyor. Sadece bu değil. Kripto, Dogecoin ve Shiba Inu’ya zorlu bir rekabet sağlamak için stratejilerini hızlandırıyor.

Şu anda Dogecoin, en iyi kriptolar tablosunda 12. sırada yer alıyor ve Elon Musk’ın savunuculuğunun keyfini çıkarıyor. Ağustos 2020’de piyasaya sürülen Shiba Inu, Doge katili olarak popülerlik kazandı. Ancak, 2022’de Catecoin bu unvanı Shiba Inu’dan kaptı.

Bu iddianın arkasındaki sebep, Catecoin’in bu konuda WOW faktörleri olan birçok yardımcı program bulmuş olmasıdır. Catecoin, Dogecoin ve Shiba Inu ile karşılaştırıldığında, her iki köpek tabanlı meme parasını geçebilecek ek mükemmellik ile birlikte gelir.

Daha fazla mesaj

İşte Catpay: Catecoin, Doge ve Shiba için zorlu bir rekabet.

Catecoin, piyasadaki en umut verici kriptolardan biri olarak ortaya çıktı ve Cate Vs. Doge bir sansasyonla savaşır. Catecoin, kullanıcılara gerçek para kazanmaları için birçok fırsat sunuyor. Kedi temalı kripto, içerik çiftçiliği ve NFT pazarı, The Rise of Cats adlı tescilli bir oyun ve daha fazlası dahil olmak üzere kullanıcılar için birçok olanak sundu. Ek olarak, platformda kullanıcının biraz para kazanmasına yardımcı olan pasif gelir akışları vardır.

Böyle bir pasif akış, size yüzde 15 APY (Yıllık Yüzde Verim) veren Catecoin cüzdanında Catecoin, Shiba ve Baby Doge gibi kriptoları stake etmek veya depolamaktır. Ayrıca Catecoin cüzdanı üzerinden yapılan işlemler için işlemlerin yüzde 2’si platformdaki kullanıcılara yeniden dağıtılıyor.

Catecoin ayrıca birkaç gün önce CatPay ödül jetonunu piyasaya sürdü. CatPay jetonu, The Rise of Cats oyunları oynayarak kazanılabilir. CatPay jetonları, oyun içinde alışveriş yaparken veya desteklenen merkezi olmayan uygulamalarda (DApp’ler) bir ödeme şekli olarak kullanılabilir. Bu hareketle, CatPay jetonu, Axie Infinity oyununda ödül olarak sunulan Smooth Love Potion Token ile doğrudan rekabet edecek.

Yeni kripto olarak Catecoin, son birkaç ayda kullanıcıları hem platformlarında hem de ötesinde heyecanlandıran birkaç önemli duyuru yaptı. Üzerinde Catecoin ile bağlanın Twitter tutamacı Yaklaşan duyurulardan haberdar olmak için.

NFTYORUM.COM da en güncel coin analizlerine erişebilirsiniz.

Diğer içeriğimize göz atın: Londra Merkezli Ganalı Sanatçı Marfo Yeni NFT Koleksiyonunu Yayınladı: Strangers

Catpay jetonu yazısını beğendiniz mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.