Chevron, Web3’ün İlk Çıkışını Yapacak

0

Chevron, enerji devi ve çok uluslu bir şirkettir.

Chevron: Web3’ün Enerjiye ihtiyacı var

Son birkaç ayda, NFT’lerin dünya çapında farklı endüstrilerde ve sektörlerde ilk kez sahneye çıktıklarına tanık olduk. Şirketler, ünlüler ve markalar dahil herkes Web3 eylemine katılmak istiyor ve nedenini anlamak zor değil.

Chevron, NFT’ye giriş yapan ilk büyük çokuluslu oyuncu değil, ancak diğer enerji sektörü oyuncularının çoğunun Web3 planlarına sahip olmasını beklemek olağandışı olmaz.

2 Mart 2022’de Chevron, logosu, adı ve diğer marka öğeleri için Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) metaverse merkezli ticari markalar başvurusunda bulundu. Başvurunun ardından analistler ve metaverse meraklıları, Chevron’un NFT ve metaverse sahnesine girme olasılığı hakkında spekülasyon yapmaya başladı.

Chevron’un bu gelişiminin heyecan verici olmasının nedenlerinden biri, böyle bir hareketin, metaverse’yi, genel halkın henüz zevk almadığı yeni bir enerji sektörü deneyimleri dünyasına açmasıdır. Chevron zamanla markalı NFT’leri, yenilenebilir enerjiyi, petrolü ve diğer ürünleri dijital ürünler olarak halka tanıtabilir.

Lisanslı bir marka vekili olan Michael Kondoudis, 7 Mart 2022 Pazartesi günü haberi verdi ve şunları paylaştı; “Chevron, Metaverse’in potansiyelini açıkça görüyor ve ticari markasını yaklaşan sanal mal ve hizmet ekonomisine hazırlıyor.”

Web3 Hareketlerini tanımlamanın bir yolu olarak ticari marka dolguları

Olası bir Chevron NFT hakkında rapor vermemizin tek somut sebebinin neden USPTO’ya yakın zamanda yapılmış bir ticari marka başvurusu olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Çoğu kişi, kuruluş ve kuruluş için, NFT’ye veya meta veri deposu alanına girmenin ilk adımı, adlar, logolar ve diğer marka varlıkları için ilgili NFT’yi ve meta veri deposuyla ilgili ticari markaları dosyalamaktır.

Bu, Web3’e ilk kez giriş yapmak isteyen, sanatçıları, kurumsal oyuncuları, spor liglerini kaydetmek isteyen ve aradaki herkes için genel olarak bilinen iyi bir örnek uygulamadır. Web3 geleceği.

Chevron, metaverse ve NFT ile ilgili ticari markalarını kaydettirdiğine göre, Chevron’un Web3 taktiklerini ve stratejilerini önümüzdeki birkaç ay içinde nasıl sunacağına tanık olmak büyüleyici olacak. Chevron Web3 yolculuğunda ilerledikçe, milyonlarca insan NFT ve metaverse’nin bu on yılda enerji sektöründe oynayacağı önemli rolleri görmekten heyecan duyacak.

Bu gelişme Enerji Sektörü için ne anlama geliyor?

Kuşkusuz, Chevron, enerji sektörüne giren ilk büyük enerji sektörü oyuncusu. NFT’ler ve meta veri deposu uzay, ama son olmaları pek olası değil. Enerji sektörü, işlerinin özünden uzaklaşan yenilikler konusunda aşırı heyecanlanmalarıyla tanınmıyor. Bu, birçok insanı büyük enerji endüstrisi oyuncularının Web3’ü benimseyip benimsemeyeceğini veya ne zaman kullanacağını merak etmeye bıraktı.

Chevron, enerji endüstrisindeki en tanınmış markalardan biridir ve Web3’ü araştırmaya hazır olması, gelecek şeylerin iyi bir işaretidir.

Diğer NFT haberlerimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz: Cryptomories Kurucusu: OpenSea Doğrulama Standartları Şüpheli

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.