Chotto Matte, NFT trendine 1 milyon dolarlık tahsil edilebilir bir lansmanla katılıyor

0

Üst düzey küresel Nikkei yemek mekanı Chotto Matte ilk NFT’sini piyasaya sürecek. Böylece, tahsil edilebilir çipli kart Miami Bitcoin Konferansı 2022 (5 Nisan) olarak aynı anda düşecek.

Çarpıcı tasarımına ek olarak, NFT gerçek hayatta harika faydalar sağlayacaktır. VIP içki fabrikasına erişimden Chotto Matte’in Japon-Perulu restoran davetlerine kadar, 1 milyon dolarlık dijital varlığın birçok sürprizi var.

Gelecek ay, üst düzey restoran zinciri Chotto Matte, “The Founder” adlı ilk koleksiyonunu piyasaya sürecek. Aslında NFT, sahibine özel faydaları olan bir dijital cüzdan olarak sunulmaktadır. En önemlileri şunlardır:

• Herhangi bir Chotto Matte restoranına davet
• Resmi açılışlar için birinci sınıf uçuşlar ve konaklama
• Özel bir damıtma tesisi bağ ziyaretine VIP giriş
• Dünyanın her yerinde altı kişilik Yılbaşı yemeği
• Restoranın Executive Chef’i ile evde bir deneyim.

Ayrıca NFT, FIFA, boks ve F1 yarışları gibi 2022’nin en önemli spor etkinliklerinden birinde iki kişilik bilet sunuyor.

Daha fazla mesaj

Şanslı NFT sahibi özel Chotto Matte dijital cüzdanına girerek tüm noktaları görebilir. Bir puan seçtikten sonra, takım tüm detayları ayarlamaya çalışır.

Sonuç olarak, “The Founder” NFT, 4 Nisan’dan 5 Nisan’a kadar gece yarısı düşecek.

Marka, çıkışı kutlamak için büyük bir etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Orada, Industry veya Whale olan koleksiyonerler en iyi Nikkei yemeklerine erişebilecekler. Ayrıca marka, 12 yaşındaki Japon viskisi Hakushu ve BTC madeni para içeren yanıcı bir dolar banknotu ile “Bitcoin esintili bir kokteyl” de sunuyor.

İlginç bir şekilde, katılımcılar bu deneyimler için yalnızca bitcoin kullanabilirler. Etkinliğe 5 Nisan saat 17:00’den itibaren Chotto Matte Miami Beach’te rezervasyon yaparak katılabilirsiniz.

En son NFT Haberleri sadece NFTYORUM.COM’da.

Diğer NFT haberlerimize göz atmayı unutmayın: Bir Flört Uygulaması Olan Tinder, NFT’lere Ve Kadın Sanatçılara İlgi Gösteriyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.