Christie’s, “Cartography of the Mind”ın NFT tarafından açık artırmaya çıkarılacağını açıkladı

0

Tanınmış bir müzayede evi olan Christie’s, “Aklın Kartografisi” adlı bir NFT satışı yapıyor. 21-28 Haziran tarihleri ​​arasında, bu gösteri için yaklaşık yirmi dört sanat eseri seçildi. Bugün çalışan en iyi dijital sanatçılardan bazılarının çalışmaları var. “Aklın Kartografisi”, Dialectic and Vine Ventures’ın (MAPS) kurucusu Ryan Zurer’in yardımıyla Multidisipliner Psikedelik Çalışmalar Derneği’ni tanıtıyor.

Christie’nin “Cartography of the Mind”ın NFT satışı ne kadar?
Bu yeni ve riskli Christie’s NFT müzayedesinde, bu olağanüstü ve çeşitli sanat ve topluluk eşyaları koleksiyonu satılmaktadır. Bu, psychedelic deneyimler ve onlardan gelebilecek iyi şeyler hakkında. Birçok sanatçı psychedelic deneyimlerinden ve hayatlarını nasıl değiştirdiğinden bahsetti.

Katılımcılar arasında Beeple, Sarah Meyohas, Refik Anadol, Mad Dog Jones ve IX Shells yer alıyor.

NFT satışı, Atomic Form’un yardımıyla (21-28 Haziran) bir hafta boyunca devam edecek. Bu New York NFT altyapı şirketi, tüm “Aklın Kartografisi” şovu için blok zinciri doğrulama ve galeri yönetimi yazılımı yapıyor.

Özellikle, sanatı New York’taki Christie’s galerilerinde ve bu NFT satışı için resmi web sitesinde satın alabilirsiniz.

“Psikedelik alt kültür ve sanat ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır.” Sanat genellikle farklı psychedelic deneyimleri bir araya getirmek, kelimelerin söyleyemediklerini söylemek için dil, kültür ve deneyimin ötesine geçmek için kullanılır. MAPS’nin kurucusu ve yönetici direktörü Ph.D. Rick Doblin, “Bu parlak sanatçıların eserlerini bağışlamalarından onur duyuyoruz ve destekleri için Ryan ve Christie’s’e minnettarız” diyor.

MAPS araştırması insanların hayatlarını kurtarabilir!

Christie’nin NFT müzayedesinin amacı, kendisi için para kazanmayan bir araştırma grubu olan MAPS için para toplamaktır. MAPS 1986’da başlatıldı ve şimdi ve gelecekte hayat kurtarabilecek psychedelic destekli tedaviler hakkında araştırma yapıyor.

MAPS, değişen ilaç politikası, halk eğitimi, sağlık eşitliği ve zarar azaltma çabaları gibi konuları araştırıyor. MAPS ayrıca, psikedelik tedaviler üzerine dünyanın en ileri araştırmaları için para ödüyor. Bu çalışma, Christie’nin NFT satışından elde edilen parayla ödenecek.

Christie’s’de dijital sanattan sorumlu olan Noah Davis, Cartography of the Mind’da Ryan ve diğer sanatçılarla yakın çalışmanın bir zevk olduğunu söylüyor. MAPS, birçok sanatçı da dahil olmak üzere çok çeşitli insanlara yardımcı olan bir gruptur. Bu müzayedede kazanacakları paranın işlerine devam etmelerine yardımcı olacağı için çok heyecanlıyım.

Christie’s hala NFT pazarını araştırıyor.

Christie’nin NFT pazarında yaptığı ilk şey “Aklın Kartografisi”ni satmak oldu. Christie’s, dünyanın en büyük ve en tanınmış sanat müzayede evlerinden biridir. 1776 yılında kurulmuştur.

Aynı zamanda sanat ve yüksek kaliteli ürünlerin satışında dünya lideridir. Artık dijital devrimle nasıl başa çıkılacağını bulmak için uzun yıllar boyunca edindiği iş bilgisini kullanıyor.

Son olarak, Christie’s geçen yıl NFT satan ilk büyük sanat müzayede eviydi. Beeple’ın ‘Everydays: The First 5000 Days’ adlı kolajı 69 milyon dolarla tarihteki en büyük NFT satışı oldu.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.