Citi ve METACO dijital varlık depolama alanı yaratıyor

0

Bu ortaklık sayesinde, Citi’nin geniş saklama ağı ve METACO’nun teknolojisi, müşterilerin dijital varlıkları hızlı ve güvenli bir şekilde tutmasını ve ödemesini sağlayan bir platform oluşturmak için birleştirildi. Citi, METACO’nun dijital varlık düzenlemesi ve saklaması için banka düzeyinde Harmonize platformunu mevcut altyapısına tam olarak entegre etmeyi planlıyor. Bu, Citi’nin dijital varlıklarla ilgilenmek için yetenekler oluşturmasını ve test etmesini sağlayacaktır.

Mevcut yatırım varlıkları ve sıfırdan oluşturulan yeni dijital varlıklar giderek daha fazla dijital hale geliyor. Citi Menkul Kıymet Hizmetleri Global Başkanı Okan Pekin, “Geleneksel yatırım varlıklarının ve yeni yerel dijital varlıkların artan dijitalleşmesine tanık oluyoruz. Müşterilerimizle giderek daha alakalı hale gelen dijital varlık sınıflarını desteklemek için yeni yetenekler geliştiriyor ve geliştiriyoruz.”

Mevcut teknik, operasyonel ve hizmet stratejisini kullanan bu stratejik ortaklık, Citi’nin halihazırda yapabildiklerine dijital varlıklar eklemesini sağlıyor. Citi, Harmonize platformunun gücü ve geniş küresel ağı sayesinde yeni alanlarda güvenli ve başarılı bir şekilde büyüyebilecek. Bunun nedeni, Citi’nin halihazırda küresel operasyonlara, teknolojiye ve risk çerçevelerine sahip olmasıdır. Citi’nin Kurumsal Müşteri Grubu’nun dijital varlık stratejisi, büyük ölçüde bu ilişkinin mümkün kıldığı teknolojik yeteneklere bağlı olacaktır.

METACO CEO’su ve Kurucusu Adrien Treccani, “Dijital ve geleneksel varlıkları birbirine bağlamalarına yardımcı olmak için en iyi menkul kıymet hizmetleri şirketlerinden biri olan Citi ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Bu proje, kurumların dijital varlıkları nasıl kullanacaklarını araştırıyor.

METACO, dijital varlıklar için ekosistemdeki finansal kurumlar için en iyi teknoloji sağlayıcısıdır. FINMA, BaFin, FCA, Banco de Espaa ve MAS tarafından düzenlenen kurumları içerenler de dahil olmak üzere birçok önemli uygulamaya yardımcı oldu.

Citi Securities Services, müşterilere yerel piyasalar, en son işleme teknolojileri ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilen çok çeşitli saklama ve fon hizmetleri hakkında derinlemesine bilgi sağlar. Citi Menkul Kıymetler Hizmetleri 27 trilyon ABD dolarından fazla varlığa sahiptir, yönetir ve güvenir ve 63 pazarı birbirine bağlayan ve alanında en iyisi olan tescilli bir ağa sahiptir.

Citi hakkında

Citi dünyanın en büyük bankasıdır. Yaklaşık 200 milyon müşteri hesabına sahip ve 160’tan fazla ülke ve bölgede iş yapıyor. Citi, insanlara, işletmelere, hükümetlere ve diğer gruplara çok çeşitli finansal hizmetler ve ürünler sunar. Bunlar arasında tüketici bankacılığı ve kredi, kurumsal ve yatırım bankacılığı, menkul kıymet komisyonculuğu, işlem hizmetleri ve varlık yönetimi bulunmaktadır.

Daha fazlasını öğrenmek için www.citigroup.com adresini ziyaret edin. | www.facebook.com/citi | Twitter’da @Citi | www.youtube.com/citi YouTube’da | Blog: http://blog.citigroup.com | LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/citi

METACO, 2015 yılında kurulmuş bir İsviçre teknoloji şirketidir. Amacı, hem finansal hem de finansal olmayan kuruluşların dijital varlık operasyonlarını güvenli bir şekilde yürütmelerine ve büyüyen dijital varlık pazarından para kazanmalarına yardımcı olmaktır.

Şirketin ana ürünü olan Harmonize, dijital varlıkları koordine etmek için bir platformdur. Platform, kurumların merkezi olmayan finansın yeni dünyasına bağlanmasını kolaylaştırıyor. Kripto para birimini depolamaktan ve ticaretinden tokenleştirmeye, stake etmeye ve akıllı sözleşmeleri (Defi) yönetmeye kadar her şeyi halleder.

METACO, uluslararası emanetçiler, borsalar, özel bankalar ve evrensel bankalar ile gerçek dünyada kullanımda Tier 1 bankacılık standardı olduğunu göstermiştir. Yazılım, teknoloji ve altyapı çözümlerinin yardımıyla finansal kurumlar, dijital varlıkları en yüksek güvenlik ve hızla depolayabilir, ticaret yapabilir, yayınlayabilir ve yönetebilir.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.