Clay Mates, 20 binin üzerinde Arazi Sahası NFT’sini Başlattı

0

Cardano Clay Mates kısa süre önce Snoop Dogg ile bir işbirliğini duyurdu ve bu ortaklık Cardano ekosistemi için bazı heyecan verici varlıkların piyasaya sürülmesine öncülük edecek.

Arazi Tahsisi: Cardano Sanal Emlak’ı devreye sokuyor

11 Nisan 2022, Cardano merkezli bir NFT geliştiricisi olan Clay Mates ile oğlu Champ Medici de dahil olmak üzere Amerikan hip hop efsanesi Snoop Dogg arasındaki işbirliğinin duyurusunu gördü. Resmi Twitter sayfalarındaki bir gönderide Clay Mates, ortaklığın Cardano’ya ikonik kil animasyonu, arazi sahaları ve açılabilir müzik içeriği getireceğini belirtti. Anlaşmanın dijital koleksiyonların oluşturulmasını ve kullanıcılar için ağız sulandıran çeşitli teşvikleri teşvik edeceğine söz verdiler.

İlişkili: Epic Games Ve Lego, Çocuklara Yönelik Metaverse Oluşturmak İçin İşbirliği Yapıyor

Clay Mates’in sözlerini tutması uzun sürmedi. İşbirliği duyurusundan kısa bir süre sonra, Clay Mates başka bir tweet’te, kil ulusu sahipleri ve kamu naneli için 20 bin’e kadar arazi sahası hazırladıklarını belirtti. Arazi sahaları, Sonic, Underworld ve Bake Nation’ı içeren Clay Verse’in yeni geliştirilen bölgelerinde talep edilebilir varlıklardır.

Clay Mates ayrıca, Clay Nation sahipleri için sonik ve yeraltı dünyasında 19.500 kara sahasını 1:1 esasına göre ayırdıklarını açıkladı. Sahipler Cardano topluluğunun üyeleridir. Ayrıca, 11.000 Baked Nation sahasından 1.500’ünü halka açık nane ve Clay Nation NFT Sahiplerinin kullanımına sunduklarını belirttiler.

Clay Mates, Cardano dışından yeni yatırımcıları Clay Nation’a çekmenin ve karşılamanın bir yolu olarak Baked Nation arazilerinin daha yüksek bir yüzdesini halka açık bir darphane haline getirdi. Topluluk büyüdükçe bu stratejinin sahiplerine fayda sağlamasını bekliyorlar.

Kullanıcıların Uygunluğu: Hak Talepleri için Koşullar

Mevcut arazi sahalarının çoğu Clay Nation NFT sahiplerine ayrılmış olsa da, yatırımcıların varlıkları talep etmeden önce uygunluklarını tespit etmeleri gerekiyor. Kalifikasyonunuzu şu adresten onaylayabilirsiniz: Clay Nation Uygunluk platformu.

Uygunluk onay süreci, Cardano adresinizi web sayfasının metin kutusuna girmek kadar basittir. Ardından, sistem otomatik olarak bir kontrol yapacak ve durumunuzu gösterecektir. Uygunluk, sonik ve yeraltı mülklerinde arazi sahaları talep etmenizi sağlar ve ayrıca Clay Mates Adresine 100 Cardano (ADA) göndererek NFT’yi satın alabilirsiniz. Uygun sahipler, işlem başına 10 NFT talep sınırına sahiptir. Ancak, mümkün olduğu kadar çok varlığı güvence altına almak için ihtiyaç duyduğunuz kadar çok işlem yapabilirsiniz.

Snoop Dogg: Hip Hop Star’ın Katılımı

Snoop Dogg’un Clay Mates ile ortaklığı, Web3 ekosistemlerine girmesini daha da güçlendirdi. Daha önce Sand-box Play-to-Earn oyunu başta olmak üzere birçok dijital projeye katılmıştı. Bununla birlikte, Clay Verse’deki girişimi heyecan verici bir bükülme ile geliyor.

Snoop Dogg ve Champ Medici’nin Clay Mates ile işbirliği, Bake Nation’ın lansmanı. Dijital koleksiyon, Clay Verse’de bulunan ve sahiplerine Snoop’tan yayınlanmamış parçalara erişim sağlayan benzersiz bir haritadır. Böylece, bir Baked Nation NFT satın aldığınızda, birinci sınıf bir dijital gayrimenkul parçası ve ayrıca bazı özel Snoop Dogg içeriğine ek e-erişim elde edeceksiniz.

En güncel Metaverse haberleri sadece NFTYORUM.COM ‘ da.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.