Coca-Cola ve VeVe, ‘Starlight’ Lezzetini NFT’ye Dönüştürmek İçin Bir Araya Geldi

0

Mobil bir NFT platformu olan VeVe, dünya çapında tanınan bir içecek şirketi olan Coca-Cola ile yeni bir işbirliğini duyurdu. Bu Pazar öğlen PST’de Coke’un sınırlı sayıdaki “Starlight” aroması tanıtılacak. İki firma, lezzete odaklanacak “Starlight” adlı bir NFT serisi üzerinde işbirliği yapacak. Her NFT 40$’a mal olacak ve VeVe uygulaması aracılığıyla satılacak.

Coca-Cola, Reagan yönetiminden bu yana sıkı çalışma ve yenilikçi pazarlama stratejileri sayesinde dünyanın en tanınmış markalarından biri haline geldi.

İlişkili: Epic Games Ve Lego, Çocuklara Yönelik Metaverse Oluşturmak İçin İşbirliği Yapıyor

Coca-Cola 1985 yılında uzayda tüketilen ilk meşrubattı. Uzay Mekiği Challenger’a bindiklerinde Coca-Cola Space Can’dan Coca-Cola içtiler. Şirket 36 yıl önce ilk kez piyasaya çıktığında, uzayın harikalarını Dünya’ya getirdi. Karışıma yeni bir tat ve ilgi çekici dijital deneyimler galaksisi eklendi. Dünyadaki çok çeşitli şeyler birçok kişiye ilham verdi. Coca-Cola Starlight, klasik Coca-Cola lezzetini birkaç sürprizle karıştırıyor. Yakut rengine ve uzayda seyahat ediyormuş gibi hissetmenizi sağlayan soğuk bir tada sahiptir. Bu, pazarlama alanında çalışan bir grup Coca-Cola çalışanıdır.

Starlight NFT’ye sahip olmak isteyenler, herhangi bir Android veya iOS akıllı telefona VeVe uygulamasını indirerek bunu yapabilirler. O zaman nane gününün gelmesini bekleyebilir ve Coca-Cola tarihinin bir parçasının gururlu sahibi olabilirsiniz.

Daha fazla mesaj

Starlight NFT Detayları

Coca-Cola Yıldız Işığı Coca-Cola Kreasyonları yalnızca sınırlı sayıda mevcuttur. Bu, piyasaya sürülen ilk kişi olabilir. Bu türünün tek örneği olan paket tasarımı, çok boyutlu, ışıkla dolu bir yıldız alanıdır. Coca-Cola Starlight ilk kez 14.985 kez ortaya çıktı.

Coca-Cola Creations Ayak İzi bu sorunun konusudur: Bir resmin sizi başka bir galaksiye götürmesi mümkün mü? Biz de buna inanıyoruz! Coca-Cola Creations sınırlı sayıda efervesan içecekler serisi, bu Starlight “ayak izini” içerir. Bu büyük bir başarı. Yeni şeyler öğrenmek için gitmek istediğin bir yer var mı? Coca-Cola Creations Footprint, ilk baskısında 40,00 dolara mal olacak. Toplamda 8.985 numara olacaklar.

Challenger Uzay Mekiği’ndeki mürettebat, 1985’te onlar için yaratılan özel bir Coca-Cola Space Can’dan Coca-Cola içti. İyi haber şu ki, bu ödülün giyinip sıfır yerçekimi için pratik yapmanıza ihtiyacı yok. Bu yüzden, hepsi tükenmeden hemen sizinkini satın alın. 1985 Coca-Cola Space’in ilk görünümü 2.985 adet ile sınırlandırılabilir.

Coke’un NFT pazarlaması, dünya blok zincir teknolojisini benimserken şirketin geride kalmak istemediğini gösteriyor. Takımın zaman içinde şirket için ne yapacağı belli değil.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberleri sizlerle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.