Coinbase Custody artık çeşitli kripto para birimleri için para yatırma ve çekme işlemlerini kabul ediyor

0
NFT Haberleri

Coinbase Custody, $PLU, $UFT, $AVT, $AST, $ABT, $CVP, $DAR, $HAPI, $ELON, $CRPT, $EDDA, ​​$TITAN, $RFUEL ve $SWFTC’nin artık olabileceğini duyurdu. yatırılır ve çekilir. Bunların çoğu, küçük piyasa değeri olan altcoinlerdir.

Coinbase Custody, müşterilere Coinbase’in değişim şirketinin 2012’den beri kullandığı güvenli, kurumsal düzeyde çevrimdışı depolama çözümüne erişim sağlar. Coinbase’in “önce kripto” felsefesine dayanan Coinbase Custody, en gelişmişini sunan bağımsız, NYDFS tarafından düzenlenen bir organizasyondur. ve dünyadaki güvenilir saklama hizmeti.

Coinbase’in saklama çözümü, sıfırdan kripto varlıkları tutmanın benzersiz sorunlarıyla başa çıkmak için oluşturulmuş olsa da, diğer saklama hizmetlerine çok benzer. BT, tipik bir finansal saklama kuruluşu ile aynı düzenleyici gözetime, sermaye gereksinimlerine ve denetimlere tabidir.

Coinbase Custody, piyasa değerlerine göre tüm kripto para birimlerinin %90’ından fazlası ile çalışır. Çok daha fazlası yolda.
Sertifikalı bir saklama görevlisi olarak Coinbase Custody, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hızlı ve yasal olarak daha fazla varlık ekleyebilir.
Temsil edilen hisse kanıtı ve bir ağın parçası olmak, müşterilere çevrimdışı depolamanın çok ötesine geçen avantajlara erişim sağlar.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.