Coinbase’de NFT satın almak ister misiniz?

0

Kripto cüzdanınızı Coinbase pazarına bağlayın ve Coinbase’de NFT talep etmek, satın almak ve takas etmek için cüzdanınızda ETH bulundurun.

inanılmaz bir oranda artan fungible token (NFT) koleksiyonlarının miktarı ve ayrıca NFT pazarları. Son zamanlarda, NFT pazar yerleri öncelikle birkaç blok zincirinde merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) idi, ancak şu anda kripto alım satımları da kendi NFT pazarlarına sahip olmanın avantajlarını kabul ediyor. Bu, dünya çapındaki geniş kullanıcılarla rekabetin gerisinde kalamayan ticaret olan Coinbase’i kapsar.

Merkezi olmayan uygulamalar hakkında

Amerikan kripto ticareti 2012’de kuruldu ve başlangıçta öncelikle kripto para birimlerinin satın alma ve satma yöntemini kapsıyordu. Yıllar geçtikçe, Coinbase’de kripto para birimlerini riske atmak ve NFT pazarını başlatmak gibi ek hizmetler genişletildi. Bu, NFT’lerin benimsenmesi için büyük bir aşamadır. Birçokları için bu, NFT’lerden yararlanmayı çok daha basit hale getiriyor.

Nasıl satın alınır?

Coinbase’de NFT sanatının satın alınması kesinlikle muhtemeldir. Coinbase NFT pazarı henüz Beta aşamasındayken, herkes bunu kullanabilir. Kurulum OpenSea ile karşılaştırılabilir, ancak Coinbase’in yararı, çeşitli NFT pazarlarından NFT’leri keşfedebilmenizdir. Ayrıca Coinbase pazarı, tıpkı OpenSea’de olduğu gibi Ether ile harcama yapmanızı sağlar.

Coinbase pazarında NFT satın almak için prize bağlı bir kripto cüzdanına ihtiyacınız var. Ayrıca, NFT satın alabilmeniz ve gaz ödemelerini harcayabilmeniz için cüzdanınızda ETH’ye ihtiyacınız olacak. Daha sonraki bir aşamada. Ek olarak, madeni para tabanı, kısa süre içinde finanse edilecek ek kripto para birimleri ve blok zincirleri planladı.

NFT’leri, NFT koleksiyonlarını ve diğer fonları pazar yerinin Keşfet öğesinde bulabilirsiniz. Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un cüzdanında NFT’lerin neler olduğuna hayret ediyor musunuz? Fırsatlar, “Takip edilecek hesaplar” altındaki duyurusunda görüneceğinizdir. Bu öğe, motive olmak istediğinizde veya NFT’leri göstermeniz gerektiğinde mükemmeldir.

Belki de NFT pazarındaki son derece önemli ürün Coinbase Shop’tur. Bu, birkaç NFT talep edebileceğiniz alandır. Bu öğede, oranları ETH veya ABD doları cinsinden ayırt etmek isteyip istemediğinizi sol tarafta test edebilirsiniz. ayrıca, maliyet yelpazenizdeki tüm erişilebilir NFT’leri bulabilmeniz için minimum ve maksimum oranı birleştirmek de açıktır.

NFT’leri basmak belli değil, ancak Coinbase bunun yakında belli olacağını açıkça ilan etti. Bu nedenle, NFT’nizi Coinbase’de madencilik, satış noktasının programında yer alıyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.