Futbol takımı Como 1907, hayır kurumu NFT müzayedesini yayınladı

0

İtalya’nın futbol takımı Como 1907, yenilikçi bir hayır müzayedesiyle ilk NFT’sini piyasaya sürdü. OpenSea’de 30 Nisan’a kadar devam ediyor ve harika ödüller içeriyor. Ayrıca açık artırmadan elde edilecek gelir de hayır kurumlarına gidecek. Esas olarak, tüm savaş, kara mayınları ve yoksulluk mağdurlarına ücretsiz bakım sağlarlar.

NFT kazananı, VIP bölümündeki maçlar için ömür boyu ücretsiz bilet ve hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir Lake Combo seyahat paketi alacak. Aslında Como Gölü, Alplerin eteklerindeki çekici manzarası ve muhteşem manzarasıyla dünya çapında tanınmaktadır. Görünüşe göre, NFT için teklif 2 ETH’den (2730 $) başlıyor ve Como 1907, ödüllerin 100.000 dolardan fazla olduğunu açıklıyor.

Ünlü İtalyan Serie B futbol kulübü 1907’de doğdu. İtalya’nın Lombardiya bölgesindendirler ve yerden yüksekte dağları olan sembolik bir stadyuma sahiptirler.

Buna ek olarak, Como 1907, NFT’lerinde düzensiz bir şey yapmak istedi ve kâr yerine hayır işlerine odaklanmaya karar verdi. Como 1907 CEO’su Dennis Wise, “Spor franchise’larının toplumumuz üzerinde büyük bir etkisi ve büyük bir sorumluluğu var” dedi. En çok ihtiyaç duyanlar için bir fark yaratmak için bu blok zinciri teknolojisini kullanmayı amaçlıyoruz. “Como NFT’miz yıllar içinde el ele gidebilir ve ACİL DURUM her işlemden fayda sağlayacaktır” diye ekledi.

Daha fazla mesaj

Como 1907 NFT, “tribuna d’onore a vita”dır (veya “Ömür Boyu VIP Biletleri”). Aslında Como futbol kulübünün ve şehrin tarihine ve kültürüne odaklanıyor. Genel olarak, heyecan verici NFT hayır kurumu şunlardan oluşur:

• Maçlar için ömür boyu biletler.
• Como’da özel seyahat ve her yerden birinci sınıf gidiş-dönüş uçak bileti deneyimini yaşayın.
• 1907 Como stadyum turu, oyun için VIP koltuklar ve koltukların yanında yiyecek ve içecek gibi futbol maçlarını deneyimleyin.
• Beş yıldızlı Grand Hotel Tremezzo’da dört gece.
• Michelin yıldızlı restoranlarda yemek yiyin, Como Gölü’nü tekne ve deniz uçağıyla keşfedin.
• Şarap.
• İtalyan tiyatrosunda bir gece.

Sonuç olarak, bu harika bir NFT müzayedesi ve fevkalade bir şekilde hepsi hayır amaçlı. Ayrıca, gelecekte Como 1907 daha fazla NFT duyurmayı planlıyor.

En güncel NFT haberleri sadece NFTYORUM.COM’da.

Bakmayı unutmayın: TIME İlk Merkezi Olmayan Dergisini Yayınlayacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.