Cool Cats, Sandbox Metaverse için NFT Avatarlarını açıkladı

0

Cool Cats NFT programı, The SandBox ile işbirliğini ilan etti! Bir tweet aracılığıyla hayranlarına Cool Cats’i The Sandbox metaverse çıkışına götürmek için mücadele ettiklerini açıkladılar.

Cool Cats, son birkaç haftadır 3D, pikselli özellikler hakkında şaka yapıyor. Dün, toplumlarının varsayımını doğruladılar.

Açıklamada, “Tahmin ettiniz! İlk 4. çeyrekte Cool Cats’inizi metaverse’lerine sokmak için @TheSandboxGame ile görüşmeleri onayladık!”

Aynı zamanda, işbirliğinin sınırlı unsurları vardır. 3D Cool Cats avatarlarını yalnızca Ekim 2022’de görmeyi umut edebiliriz. Ancak NFT programı, zaman içinde The Sandbox ile ekip çalışmaları hakkında daha fazla veri paylaşacak.

Ayrıca, nüfusun çoğu açıklamaya büyük tepki gösterdi. Ancak bazıları, teaser’ın reklamında yer alan 3D Cool Cats avatarında, daha yumuşak ve sevimli olduğunu görselleştirdikleri için bazı değişiklikler bekliyor.

Havalı Kediler Ethereum blok zincirinde programlı olarak rastgele üretilmiş NFT’lerin bir sergisidir. 1. üretim, toplam 300.000’den fazla seçenek arasından hatalı olarak ilişkilendirilmiş 9.999 gömülü Kedi içerir. Her NFT’nin bir kıyafet, vücut, yüz ve renk karışımı vardır.

NFT programı, 1 Temmuz 2021’deki başlangıcından bu yana ekosistemini sürekli olarak oluşturdu. Mavi çipli bir NFT statüsüne ulaştı ve yaklaşık olarak Bored Ape Yacht Club gibi en büyük NFT sergileriyle aynı seviyede.

Ayrıca, NFT programı ünlülerin favorilerinden biridir. En büyük sahipleri arasında Steve Aoki, Mike Tyson ve Reese Witherspoon bulunmaktadır.

ayrıca birçok ikincil koleksiyon yayınlamıştır. Bunlar, Havalı Evcil Hayvanları ve onların Cadılar Bayramı NFT’lerini kapsar. Ek olarak, etkileşim ve fayda üzerine oluşturulan oyunlaştırılmış bir ekosistem olan Cooltopia’yı da piyasaya sürdü.

Cool Cats, Time dergisini ve Toikido ile ticari işbirliğini kapsayan birçok ortaklığa sahiptir.

İki ay önce, Chris Hassett CEO olarak yavaşladı ve Cool Cats’in arkasındaki komite, program için bir sonraki birinci sınıf CEO’yu bulmak için en iyi işe alım şirketine yardım ediyor.

Kısa süre önce Cool Cats, Web3 ve NFT alanındaki en saygın seçeneklerden biri olan yeni Şirketin Yeni Başkan Yardımcısı Sian Morson’u işe aldı.

Cool Cats NFT projesi, The SandBox ile ortaklıklarını duyurdu! Bir tweet ile 200.000’den fazla takipçisine Cool Cats’i The Sandbox metaverse platformuna getirmek için çalıştıklarını açıkladılar.

Cool Cats yakında NFT sahiplerine The Sandbox NFT platformunda avatarlarının 3D versiyonunu verecek.
Biz Ne Yapıyoruz?

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.