Cool Cats, tamamen zincirleme blok zinciri oyunlarını oynamak için Cozyverse’de ortaya çıktı

0
NFT Haberleri

Cozy Penguins’in 9 Şubat 2022’de piyasaya çıkan benzersiz bir NFT koleksiyonu olduğunu zaten biliyorsunuz. 300’den fazla nitelik arasından tesadüfen seçildi. Havalı Kediler, geçit açık olduğu için Cozyverse’e taşınmaya başladı. Fungilemeyen jetonlara sahip CoolCats sahipleri artık tamamen blok zincirinde çalışan oyunları oynamak için Cozyverse’i kullanabilir. İlk oyunları, Slingshot Sailors, günde iki kez oynanıyor ve hala balık avı oyunu yapıyorlar.

Slingshot Sailors, her gün 06:10 ve 18:10 PT’de Polygon’un ana ağındadır. Oynamak için, takımın size vermekten ve başlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağı az miktarda Matic’e ihtiyacınız olacak.

10.000 Cozy Penguen, birlikte takılacak insanları bulmak için Cozy-ayeti’ne girdi. Dikkatli ol! Bu sevimli penguenler, Cozy-ayetinde onlara dikkat etmenizi ve onlarla oynamanızı isteyecektir.

Her Cozy Penguen, her biri Ethereum ana ağında bir ERC721 belirteci ile temsil edilen birkaç yüz farklı parçadan yapılmıştır. Diğerleri gibi olmayan birkaç parça olabilir. Cozy Penguin hakkındaki bilgiler arweave’de sonsuza kadar saklanır. Bir pengueni sahiplenmenin tek maliyeti benzin maliyetidir. İkincil piyasa telif ücretlerinden elde edilen para, bir topluluk fonuna ve ekosistemi iyileştirmek için bir bütçeye gidecek.

Rahat Penguenler bir grup tarafından başlatıldı penguen seven arkadaşlar penguenlerin NFT pazarındaki en popüler hayvanlar olmalarına yardım etmek isteyen. Team Cozy, metaverse’in her yerinden oyuncuların birlikte oynayabileceği blok zinciri tabanlı bir oyun dünyası olan Cozy-verse’i kurmaktan heyecan duyuyor. Ekip, oyun ve eğlence endüstrilerinde çalışan mühendisler, sanatçılar ve müzisyenlerden oluşuyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.