Cooltopia projesi sunum tarihini açıkladı

0

Cooltopia projesi uzun süredir konuşuluyor ve şimdi Cool Cats ekibi sunum tarihini açıkladı: 21-23 Haziran 11:00 – 20:00 Center425, NYC.

Cooltopia, Cool Cats için NFT koleksiyonunu, Cool Pets için NFT koleksiyonunu, $MILK tarafından desteklenen oyunlaştırılmış ve tokenize edilmiş ekonomiyi, görev sistemini, Cool Shop ve pazaryerini vb. içeren tüm Cool Cats ekosistemini ifade eder. Cooltopia zaman içinde gelişecek ve genişleyecek, sahiplerimiz için deneyimi daha eğlenceli, ilgi çekici ve zengin hale getirecek.

Amacımız, mümkün olan en erişilebilir oyunlaştırılmış NFT deneyimini sağlamak; Cool Cats NFT’ye sahip olmanın oyunlara, jetonlara, topluluk etkinliklerine, işbirliklerine ve daha fazlasına erişmenizi sağladığı bir yer. Cool Cats ekibini genişleterek, ek oyun geliştiricileri, sanatçılar ve tasarımcılar getirerek ve Cool Pets gibi teklifler yoluyla fon sağlayarak bu amacı gerçekleştirebileceğimizi düşünüyoruz.

Kapsayıcılık ve erişilebilirliğe olan bağlılığımız, şirket olarak kim olduğumuzun önemli bir yönüdür. En değerli varlığımız, sıcakkanlı, kabul edici, eğlenceli ve kibar olmaktan keyif alan topluluğumuzdur. Birbirimize yardım ediyoruz ve diğer NFT girişimlerini destekliyoruz. Cooltopia, bu deneyimi mümkün olduğunca çok kişiye ulaştırmak amacıyla oluşturuldu. Cool Cat’in olsa da olmasa da bizim için hala Cool Cat’sin.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.