Cordia, Sanal Restoran’ı Crypto Food Hall’ı Piyasaya Sürüyor

0

Cordia Partnership, Crypto Food Hall NFT serisinin piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Bu seri, Chef Tasty, Chef Yummy, Chef Nasty, Chef Delivered ve Chef BTC dahil olmak üzere 1.000 şef, 500 erkek ve 500 kadın içerir. Şefler çoğunlukla farklı mutfakları, pişirme tarzlarını ve kişilikleri gösterir. Ayrıca, menü öğeleri ve metaverse yemek deneyimi içindeki konumlar da olacak.

Şu anda genel nane fiyatı 0,08 ETH, beyaz liste fiyatı ise 0,04 ETH. Tüm şeflerin Crypto Food Hall‘da kendi restoranları olacak ve bazılarının planlanmış uygulamada gerçek sanal restoranları olacak.

Buna ek olarak, Crypto Food Hall, yemek pişirme uzmanlarının ve ünlü şeflerin işbirliğini ve uzmanlığını memnuniyetle karşılar. Bir şef NFT’ye sahip olarak, bu sanal restoranlardan bir parça sahibi olabilir.

Bağımsız restoranlara yardım etme hedefiyle NFT projesi, diğer restoran tabanlı NFT projelerini birbirine bağlar. Bu projeye katılarak, yüksek geliştirme maliyeti ve teknik uzmanlık almadan NFT dünyasına erişebilirler.

Ek olarak, NFT satış franchise’ının bir kısmı yerel restoranlardan dijital hediye kartları satın almak için kullanılır ve bundan sonra Crypto Food Hall topluluğuna dağıtılır.

Sahipler için ekstra bir yardımcı program olarak gündelik, sanal ve yüz yüze yemek pişirme etkinliklerine davet edilecekler. Ayrıca sanal restoranlar için daha fazla airdrop ve indirim kodu almaya hak kazanacaklar.

Servislerden sonra, NFT menü öğeleri gelecek ay için planlanan bir sonraki kilometre taşı olacak. Yemekhane yerleri ise Nisan ayında satışa çıkarılmalı.

Cordia Sanal Restoranları

Cordia’nın merkezi Reno, Nevada’dadır ve sanal restoranlar ve hayalet mutfaklar işletmektedir. Yemek seçeneklerinin olmadığı ticari pişirme alanlarıdır.

Temel olarak bir çevrimiçi dağıtım merkezi ve yemek siparişi olarak hareket ederler ve UberEats, DoorDash ve daha fazlası gibi büyük dağıtım hizmetleri aracılığıyla çalışırlar. En büyük avantajı, ayrıcalıklı konumlarda pahalı yapılara olan ihtiyacı ortadan kaldırmalarıdır.

Crypto-Food-Hall-sanal-restoran
Crypto-Food-Hall-sanal-restoran

Crypto Food Hall Nedir?

Crypto Food Hall, 1000 şeften oluşan bir koleksiyondur. Her şefin benzersiz özellikleri vardır. Şeflerin sahipleri ücretsiz dijital hediye kartları alabilir ve Crypto Chef sahibi restoranlar özel avantajlar ve avantajlar elde edebilir. 

Ayrıca ilginizi çekebilir : Metaverse’de Snoop Dogg’un Komşusu Olmak 1.23 Milyon Dolar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.