Coti Coin Nedir?

0

Coti coin nedir? Coti coin, dijital dönüşüm geçirdiğimiz bir çağda, kullanıcılar ve kuruluşlar için kendi dijital ödeme çözümlerini oluşturma fırsatı sunan Coti Limited tarafından geliştirilmiştir. Coti Limited ekibi tarafından geliştirilmesi devam edilen Coti Coin hakkında detaylı analiz ve bilgileri yazımızın devamında sizler için derledik. Coti Limited’in Coti Coin Projesi Ne İçin Tasarlandı? Coti Coin Yorum ve Coti Coin Geleceği hakkında ki bilgileri yazımızın devamında bulacaksınız.

Coti Coin Nedir?

COTİ Coin, Coti Limited tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. Coti Limited’in sunduğu birden fazla hizmet vardır. Coti Pay, Ödeme Ağı, Sadakat Ağı, Havale Teknolojisi ve Stabil paralar gibi hizmetler sunmaktadır. Coti Limited bu bakımdan kendisini şirketlere herhangi bir para birimini dijitalleştirme imkanı sunan fintech platformu olarak tanıtıyor.

Coti coin, Coti Limited tarafından sunulan tüm hizmetlerde ödeme yapılması için kullanılması gereken para birimidir. Coti ağı üzerinde coin madenciliği yapılamamaktadır. Toplam arz miktarının tamamı Coti Limited tarafından üretilir. Staking işlemi sayesinde yatırımcılar daha fazla miktarda Coti coin kazanabilir.

Coti Limited, blockchain teknolojisinin tek başına yetersiz olduğuna inanmaktadır. Bu projenin, kararlılık, karmaşıklık ve ölçeklenebilirlik konusunda yetersiz kaldığı görüşündedir. Bu bakımdan Coti Limited, hem ölçeklenebilir ve sorunsuz çalışan hem de blockchain kadar uygun maliyetli ve güvenilir bir ödeme sistemine ihtiyaç olduğunu düşünüyor. Bu ödeme sistemi için gerekli olan tüm alt yapıyı ise kendilerinin sağladığını iddia etmiştir.

Bir Fintech platformu olarak Coti Limited’in mükemmel bir ödeme sistemi için sağladığı 7 temel unsur:

  • Ölçeklenebilirlik
  • Basitlik
  • Alıcı-Satıcı Korumaları
  • Maliyet Etkinliği
  • Fiyat İstikrarı
  • Anlık işlem yapma özelliği
  • Güvenlik

Coti Coin Projesi

Coti coin projesi, Coti Limited tarafından hayata geçirildi. Coti Limited Mart 2017’de kurulmasına rağmen Coti coin ise Temmuz 2019 yılı itibariyle piyasaya sürülmüştür. Coti coin, Coti ağının desteklenmesi amacıyla geliştirilmiştir.

Coti Limited, Coti Coin projesiyle, gelişmiş fintech ürünleri oluşturmada ne kadar başarılı olduğunu ortaya koymaya çalışmıştır. Coti ekosistemini yerel kripto para birimi Coti coin, Trustchain ağını kullanmaktadır. DAG Protokolü ve Trustchain alt yapısı üzerinde Coti X olarak hizmet katmanına sahiptir. Coti X projeye, KYC ve uyumluluk, birlikte çalışabilirlik, istikrar ve alıcı-satıcı koruması sağlamaktadır.

Daha fazla mesaj

Coti Coin Yorum

Coti Coin, desteklediği ekosistemin topluluklar tarafından benimsenmesi oranında yükselişini devam ettirecektir. 2022 ilk çeyreğinde %994’lük bir büyüme ile 0,2722 USD fiyatından işlem görüyor. Piyasa değeri bakımından kripto para sıralamasında 183. sırada yer alan Coti Coin, büyük bir topluluğun takip ettiği ve desteklediği bir kripto para birimidir.

Coti Coin, toplam 2.000.000.000 milyar adet arz edilmiştir. Şu an coinmarketcap tarafından doğrulanan, dolaşımda 868.672.118 milyon coin bulunmaktadır. An itibariyle son 24 saat içerisinde toplam 51.860.425 milyon dolarlık işlem hacmine sahiptir. Piyasa değeri 235.325.415 milyon dolardır.

Coti coin yorum ve tahmininde bulunan büyük bir topluluğun görüşü; Coti Coin’in 2022 yılı içinde yükseliş trendini devam ettireceği yönündedir. Coinmarketcap üzerinde en çok takip edilen coinlerden biri olan Coti coinin fiyat grafik tabelasında nasıl bir yol izleyeceğini zamanla hep birlikte göreceğiz.

coti-coin-nedir-coti-coin-yorum
coti-coin-nedir-coti-coin-yorum

Coti Coin Geleceği

Coti Coin geleceği, Coti Limited’in geleceğinde ön görülebilir. Şimdiden büyük işler başaran Coti Limited, merkezsiz finansa yaptığı katkı oranında sektörde tutunacaktır. Saniyede 100.000 işlem işleyen Trustchain ağı sayesinde daha az maliyetli işlemler gerçekleştirmesi büyük bir artıdır. Coti Pay, Coti X ve Coti Payment Network gibi hizmetler sayesinde bir çok kuruluşun çevrim içi ve çevrimdışı ödemeler almasına katkıda bulunuyor.

İndigo ve MeowSwap ile 2022 yılı Ocak ayında imzaladıkları ortaklıklarını Cotinetwork kullanıcı adı ile resmi Twitter hesabından duyurdular. Ayrıca 1 Şubat 2022 tarihinde Coti’nin hazine lansmanının yapılacağı resmi kanallardan gelen haberler arasındadır. Öğrendiğimiz bilgiler ışığında elde ettiğimiz analiz verileri Coti coinin 2022’de yükselişini sürdüreceği yönündedir. Fakat en doğru sonucu zaman gösterecektir.

Coti Coin Nereden Satın Alınır?

Coti Coin nereden satın alınır? Şu an Coti coin alabileceğiniz en büyük borsalar; Binance, Bybit, Huobi Global ve Coinbase’dir. Ayrıca Coti coin alım-satım ve takas işlemleri gerçekleştirebileceğiniz borsalar arasında, KuCoin, Bitcoin.com Exchange, HitBTC ve Coinbase Exchange bulunmaktadır.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Om Coin Nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.