Cristiano Ronaldo ve Binance, futbol tutkunlarını Web3’e getirmek için işbirliği yapacak

0

Ünlü bir futbolcu olan Cristiano Ronaldo, kripto para borsası Binance ile, değiştirilemez belirteçleri (NFT’ler) kullanmak için çok yıllı özel bir anlaşma imzaladı. Grup, dünyanın her yerindeki NFT projeleri aracılığıyla futbolseverleri Web3 ortamına getirmek istiyor.

Ronaldo, NFT oyunlarını değiştirmek ve futbolu bir sonraki seviyeye taşımak için Binance ile işbirliğini açıkladı.

Binance, anlaşmanın bir kısmının Ronaldo’nun bir dizi NFT koleksiyonunun yapılmasına yardımcı olacağını söyledi. Bu yılın ilerleyen saatlerinde, ilk koleksiyon yalnızca Binance NFT platformunda satılacak.

Binance’in CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao, Ronaldo’nun futboldaki başarılarını övdü ve “birçok alanda idol olmak için sporun ötesine geçtiğini” söyledi. Ayrıca, Zhao şunları söyledi:

“Otantikliği, yeteneği ve hayır işleri ile dünyanın en adanmış hayran kitlelerinden birini topladı.”

Zhao, Binance ekibinin Ronaldo hayranlarına NFT koleksiyonlarının parçalarına sahip oldukları için “Ronaldo ile etkileşim için benzersiz fırsatlar” vermekten mutlu olduğunu söylemeye devam etti. Futbol efsanesi ayrıca yaklaşan NFT sürümleri hakkında da konuştu ve hayranların onları kesinlikle seveceğini söyledi. Ayrıca Ronaldo şunları söyledi:

“Hayranlarla olan ilişkim benim için çok önemli, bu yüzden bu NFT platformu aracılığıyla benzeri görülmemiş deneyimler ve erişim sağlama fikri, parçası olmak istediğim bir şeydi.”

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

NFT HABER PRO hakkında

İnternet sitesi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.