Crypto Bulls NFT Kulübü ile Röportaj

0

Davlumbazda iyi olan nedir, millet? Ne olduğunu sana söyleyeyim. Bugün konuğum, Crypto Bulls NFT Club’ın Kurucusu ve bankacılıkta eski bir tüccar olan Armand (takma ad Andrew CB).

Chris: Satoshi, kripto para biriminin tek ödeme şekli olduğu gelişmiş bir gezegendir. Lütfen bize ada ve Crypto Bulls’un buradaki rolü hakkında daha fazla bilgi verin.

Armand: Satoshi, Crypto Space’in her şeyin algoritmalar tarafından yönetildiği noktaya kadar geliştiği hayali bir gezegendir (Bitcoin yaratıcısı Nakamuto Satoshi tarafından adlandırılmıştır). Satoshi’de, her program blok zinciri ağı aracılığıyla birbirine bağlıdır ve Crypto Bulls, tüm enerjisini bu kutsal bağlantıyı sürekli geliştirmeye adayarak, boğaların ve makinelerin uyum içinde yaşadığı barışçıl bir dünya yaratmak için metaverse’nin gücünü kullanmayı başardı. Crypto Bulls, Satoshi’deki baskın türdür ve uzmanlıkları, Crypto Space’e istikrar getirmek ve kar elde etmek için kendilerinin geliştirdikleri bir ticaret tekniği olan Crypto Arbitrage’dir.

Chris: Crypto Bulls NFT’nin yaratılmasının ardındaki hikayen nedir? Ekip, tokenin geliştirilmesi için nasıl bir araya geldi?

Armand: Ticaret (toplamda +20 yıl) ve dijital sanatta (+10 yıl) uzun deneyime sahip yeni nesil girişimciler ve çizgi roman severlerden oluşan bir ekibiz. Kripto toplulukları için yenilikçi proje çözümleri geliştirmek istiyoruz. Kardeşlerin, kuzenlerin ve arkadaşların tasarım, geliştirme ve programlama becerilerini bir araya getirerek girişimci değerlere sahip güçlü bir kollektife erişim sağlayan 10.000 boğadan oluşan olağanüstü bir koleksiyon doğurduğu bu projede çalışan büyük bir aileyiz. Başarının anahtarı. Crypto Bulls NFT Kulübü, her üyeye basit bir katılımcı olarak değil, bir kurucu olarak davranarak topluluğunun gücünü kullanmaya hazırlanıyor.

Chris: Daha da önemlisi, Crypto Bulls ayrıca jetonların yetiştirilmesine de izin veriyor. Onları yakmanın kriterleri ne olurdu? Ekip, Crypto Bulls yatırımcıları için fiyat istikrarını nasıl sağlayacak?

Armand: Sahipler, mevcut fonların limiti dahilinde oluşturacağımız DAO aracılığıyla (Darphane gelirlerinin %50’sini toplayarak) Taban Fiyat için oy kullanacaklardır. Crypto Bulls NFT Kulübü daha sonra ikincil piyasada bu taban fiyatın altındaki herhangi bir Crypto Bulls NFT’yi geri almak için bir miktar fon tahsis edecek ve bunu yakacaklar. Bu süreç arzı azalttığı ve bir Taban Fiyat oluşturduğu için fiyat istikrarını sağlar.

Chris: Ayrıca, Trading and Programming Web 3.0 enstitüsü nedir? Fiziksel enstitü Crypto Bulls NFT Club’ın desteğiyle nasıl çalışır?

Armand: Trading and Programming Web 3.0 enstitüsü, Crypto Bulls NFT Club’ın Ticaret ve Kodlama için Öğreticileri paylaşacağı bir Çevrimiçi Ticaret Okuluna benzer. Gerçekten de, ticaret işimi bıraktıktan sonra (Armand, Kurucu), ticaret tekniklerimi paylaşmak için bir Youtube Kanalı oluşturdum (https://www.youtube.com/kanal/UCuSZPMtuCptWvnC7fGCzzjw) ve Gabriel’in (CB Co kurucusu) yardımıyla, yeni başlayanlar ve ileri düzey tüccarlar için kurslar verdiğimiz çevrimiçi bir Ticaret Okulu oluşturduk (https://www.trading-sciences.com/). Bu nedenle, enstitü aynı formatta olacak, ancak daha fazla mentor ve paylaşacak daha fazla bilgi ile.

Chris: Ayrıca, DAO’nun kripto arbitrajına izin verildiğini okuduk. Arbitraj için ticaret kuralları ne olacak? DAO buna nasıl karar verecek?

Armand: Sahipler, Kripto Arbitrajı veya başka herhangi bir yatırım (Stake, NFT proje yatırımı, Burn NFT’ler…) için ne kadar fon kullanacağımıza DAO aracılığıyla bir oylama ile karar verecekler. Ardından, bu fonları bir yıldan fazla bir süredir başarıyla gerçekleştirdiğimiz bu ticaret faaliyeti için kullanırdık. Bunu proje ile paylaşmak istememizin sebebi, kısıtlı imkanlarla yapamayacağımız büyük para oyuncuları ile rekabet etmek istememizdir. Karlar (varsa) yalnızca Taban fiyatımızı desteklemek veya diğer faaliyetleri geliştirmek için kullanılacaktır, sahiplerine gitmeyecektir.

Chris: Benzer satırlarda, jetonun dijital görünümü nasıl olacak? Temel özelliklerden bazıları neler olacak? Bu özellikler, her bir belirteci nasıl benzersiz ve diğerlerinden farklı kılacaktır?

Armand: NFT’nin dijital görünümü, toplam 130’dan fazla özellik arasında bir araya getirilmiş 12 katmana sahip bir Crypto Bulls’tur. Niteliklerden bazıları

Fiziksel:

1 – ARKA PLAN (Mavi, Kırmızı, Pembe..)
2 – KÜRK (Canavar, Lav, Siyah, Radyoaktif…)
3-ZIRH (Metal, Frozen, Military…)
4 – GÖZLÜK (Parti, X-men Red, Güneş…)
5 – KORNALAR (Ateş, Kanlı, Savaşçı, Viking..)
6 – KIYAFET (Smokin, Saykodelik, BTC Zinciri…)
7 AĞIZ (Kanlı, Zombi, Mutlu…)

Yumuşak Beceriler (2. Aşamada sahipleri tarafından doldurulacak, 1. Aşamada boş olacak)

8 – Tutku
9 – Fobi
10 – En iyi alıntı
11 – Gece İşi
12 – takma ad

Sahipler, 2. Aşama sırasında NFT’lerini özelleştirebilecek ve daha da benzersiz hale getirebilecekler.

Chris: Sonuç olarak, Crypto Bulls NFT’nin birim fiyatı ne olacak? Bir yatırımcı bir işlemde kaç jeton birimi satın alabilir?

Armand: Fiyat = 2.5 SOL, cüzdan ile MAKS 10 NFT, Arz Darphanesi 1 = 555 (Toplam Arz = 10.000, 3 Darphanede satılacak)

1 – @WL Early Bulls için Özel İndirim çok yakında!
Tarih: 18 Haziran 13:00 UTC
Fiyat: 2.5 SOL (yaklaşık 80 USD)
Arz: 555
Cüzdan başına maksimum NFT: 10

2 – @Beyaz Listedeki Boğalar için Ön Satış
Tarih TBA (3Ç 2022)
Fiyat: 5 SOL (yaklaşık 160 USD)
Tedarik: 2222
Cüzdan başına maksimum NFT: 10

3 – @Verified Bulls için Halka Açık Satış
Tarih TBA (4Ç 2022)
Fiyat: 7.5 SOL (yaklaşık 240 USD)
Arz: 6666
Cüzdan başına maksimum NFT: 10

Chris: Son olarak lütfen Crypto Bulls NFT’nin basım sürecini anlatın.

Armand: Darphane doğrudan bizim üzerimizde yapılacaktır. İnternet sitesi bir Solana cüzdanı bağlayarak. Uygun olmak için, her cüzdanın para basmadan önce beyaz listeye alınması gerekir.

Ayrıca aramıza katılmayı unutmayın anlaşmazlık ve heyecan. Haber ve duyurulardan haberdar olmanın en iyi yoludur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.