Crypto.com FIFA Dünya Kupası Katar 2022TM’nin Resmi Sponsoru olarak seçildi

0

FIFA’ya göre Crypto.com, FIFA Dünya Kupası Katar 2022TM’nin Resmi Sponsoru olacak.

Şirket, etkinliğin resmi bitcoin ticaret platformu sponsoru olacak ve hem stadyumların içinde hem de dışında büyük markalaşma pozu elde edecek.

2016 yılında kurulan Crypto.com, bugün 10 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor ve Amerika, Avrupa ve Asya’da 4.000’den fazla işçi çalıştırıyor. Firmanın güvenlik, gizlilik ve uyumluluk temeli üzerine kurulu hizmet çözümleri, kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmayı amaçlıyor.

FIFA’nın Baş Ticari Sorumlusu Kay Madati, “FIFA’nın küresel futbol platformundan daha büyük veya daha derin erişime ve kültürel etkiye sahip bir platform yok” dedi.

Crypto Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, “Dünyanın en prestijli turnuvalarından biri olan FIFA Dünya Kupası’na sponsor olmaktan ve Crypto.com’un dünya çapında bilinirliğini artırmaktan daha fazla heyecan duyamazdık” dedi. com. “FIFA ile ortaklığımız sayesinde, Crypto.com’un dünya çapında birinci sınıf sporların ve taraftar deneyimlerinin geleceğini güçlendirebilmesi için platformumuzu yenilikçi şekillerde kullanmaya devam edeceğiz.”

Crypto.com, yarış, karma dövüş sanatları (MMA), basketbol, ​​buz hokeyi ve futbol dahil olmak üzere dünya çapında çok çeşitli üst düzey spor ve eğlence işletmeleriyle yüksek profilli ortaklıklar sunar. Crypto.com kısa süre önce, Avustralya’nın erkek ve kadın profesyonel futbol ligleri için resmi kripto para borsası ve ticaret platformu olmanın yanı sıra, Los Angeles’taki Crypto.com Arena için tarihi bir isim hakları düzenlemesi satın aldı.

Sitenin Katar 2022 FIFA Dünya Kupası resmi sponsorluğu, yeni ve mevcut müşterilerin maçlara katılmasına veya turnuva sırasında benzersiz ödüller kazanmasına izin vermek de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde etkinleştirilecek.

Daha fazla mesaj

Şirketin Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, “Dünyanın en prestijli etkinliklerinden biri olan FIFA Dünya Kupası’na sponsor olmaktan ve Crypto.com’un küresel görünürlüğünü artırmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. FIFA ile olan ortaklığımız sayesinde, Crypto.com’un dünya çapında birinci sınıf sporların ve taraftar deneyimlerinin geleceğini güçlendirebilmesi için platformumuzu geliştirmeye devam edeceğiz.”

Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para platformu olan Crypto.com, güvenlik, gizlilik ve uyumluluk ilkeleri üzerine kurulmuştur. ISO/IEC 27701:2019, ISO 22301:2019, ISO 27001:2013 ve Seviye 1 PCI DSS 3.2.1 uyumluluğunun yanı sıra Tier 4 – en yüksek seviye – NIST Siber Güvenlik ve Gizlilik elde eden dünyanın ilk kripto para birimi firmasıdır. Çerçeveler ve Hizmet Organizasyonu Kontrolü (SOC) 2 uyumluluğu. Daha fazla bilgi crypto.com’da mevcuttur.

FIFA Dünya Kupası 2022, 21 Kasım – 18 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında Katar’da yapılacak.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberleri sizlerle.

Diğer içeriklerimize göz atmayı unutmayın: Avalanche Ve EverGrow Coin Yükselişte

Aynı zamanda NFTYORUM.COM artık Twitter’da. Twitter üzerinden bizi takip ederek en güncel NFT haberleri, Metaverse haberleri, coin analizleri gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizleri takip etmek için https://twitter.com/nftyorum adresini kullanmanız yeterlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.