Cryptomories kurucusu: OpenSea doğrulama standartları şüpheli

0

Cryptomories kurucusu Iwwon, “OpenSea doğrulama sistemini bozduğunu” söyledi. Bunun haksız olduğunu ve oldukça şüpheli olduğunu iddia ediyor. Bu, projesi Cryptomories’in telif hakkı talep ettikten sonra platformdan kaldırılmasından sonra geliyor. Şu anda platforma geri döndüler, ancak henüz doğrulanmadılar.

Cryptomories kurucusu Twitter’dan Uyardı

Cryptomories kurucusu Iwwon, Twitter’da büyük bir iddiada bulundu. “Sanırım OpenSea’nin doğrulama sistemini kırdım: OpenSea ekibinin bir üyesi seriden bir NFT satın alırsa, doğrulanacaktır” dedi.

Aslında bu, Cryptomories’in henüz doğrulanmadığını, ancak Opensea çalışanlarından birinin bunlardan birini satın alması nedeniyle daha düşük kalitede olduğunu düşündüğü projelerin daha yüksek bir fiyata projenin bir tür promosyonu olduğunu gösteriyor. .

Daha fazla mesaj

Iwwon’un hangi projeyi tartıştığı henüz doğrulanmadı. Opensea’nin daha önce ticari skandallara karışmış olması dikkat çekicidir.

Cryptomories’den daha düşük taban fiyatlara, daha az takipçiye ve daha az aktif bir topluluğa sahip birçok proje NFT platformunda doğrulandı.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Diğer NFT haberlerimize göz atmayı unutmayın! Drunk Robots Animoca Markalarından Yatırım Aldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.