Crystl Finance V3 Crypt, dikkate değer APY’ler öneriyor

0
NFT Haberleri

Crystl Finance, Ultra Farms aracılığıyla olağanüstü APY’ler ve önceki günlerde BNB Chain’de açıldıktan sonra yakın zamanda açılan V3 crypt’i öneriyor.

Şu anda BNB Zincirindeki V3 kasası için APY, METIS-WBNB çifti için %137,01 ve $BANANA jetonu için %58,48’dir. Ultra çiftliklerde artan BUSD-BTCB ve WBNB-USDT setleri şu anda %96,74 ve %140,73 oranında gelişiyor. Birbiriyle ilişkili TV’ler 262365,39 dolar ve 502128,97 dolar.

V3 kripto, V2 sürümüne ulaşır. Kript, kanıt parçalarında iddia edildiği gibi, gaz optimizasyonlu ve iyileştirme maliyetine dayalı olarak kârlıdır.

Crystl Finance, ağdaki önemli miktarı bastırmak için BNB Zincirinde açıldı. ApeSwap ayrıca $BANANA alma şansını en üst düzeye çıkarmak için Ultra Farms’ı kurmak için Crystl Finance’den yardım aldı. Ultra Çiftlikler, tek token kârını artırmak, oranları desteklemek ve satış zorluğunu azaltmak için kullanılır.

Crystal Finance Hakkında

Crystl Finance, Polygon, Cronos ve BNB Chain üzerinde oluşturulmuş bir DeFi protokolüdür. Ana tokeni, bir nüfus anketi ile onaylanan 12.500.000 $ CRYSTL’lik bir tepe oranına sahiptir. CRYSTL, etkin olmayan kazançları şeffaf ve güvenli bir şekilde artırmayı amaçlamaktadır. Günlük kazanç elde etmek için kriptolar, gelir paylaşımı, anlaşmalar, köprüler ve Havuzlar kullanır.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Nicolle hakkında

Hintli bir Serbest yazardır. Web3 ile ilgili her şey hakkında düşünmeyi, öğrenmeyi ve yazmayı sever.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.