David Beckham NFT’lere atlayarak DigitalBits elçisi oldu

0

Bu adam ne yaparsa yapsın, ister futbol, ​​isterse aile hayatı veya iş olsun, kaçınılmaz olarak başarılı olur. Bu başarılı Mister X’i David Beckham olarak tanımış olabilirsiniz. Futbolda kıskanılacak bir kariyer inşa ettikten sonra, Inter Miami’nin ortak sahibi olmak için iş dünyasına girdi ve şimdi web3’e adım atıyor.

Bu nedenle, David Beckham kısa süre önce NFT ve diğer token projelerinde yer alan dünyanın önde gelen açık kaynaklı blok zinciri şirketlerinden biri olarak bilinen DigitalBits ile bir ortaklık duyurdu. Ekip oluşturmanın bir sonucu olarak, David Backham’ın NFT’leri ve blok zinciri varlıkları, kendisini Ethereum ve diğerlerine yeşil bir alternatif olarak tanımlayan DigitalBits blok zinciri aracılığıyla işletilecek.

Kripto kralı müstakbel, DigitalBits blok zincirinde ilk NFT koleksiyonunu çok yakında başlatmayı vaat ediyor. Bu yüzden, onu görmek için sabırsızlanıyoruz!

Bunun da ötesinde, anlaşmaya göre ünlü, DigitalBits’in küresel elçisi oluyor. Resmi temsilcinin rolü şunları içerir: “[communicating] DigitialBits blok zincirinin dünya çapında tüketicilere, markalara ve diğer kuruluşlara dönüştürücü gücü.” Ayrıca açıklamaya göre ünlü, “Sektörde yenilikçiliği ve sürdürülebilirliği teşvik edin ve Beckham’ın dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla bağlantı kurması için yeni yollar geliştirin.”

Daha fazla mesaj

Bu ortaklık karşılıklı olarak faydalı olmayı vaat ediyor. Ünlü, resmi bir büyükelçi olarak bir ton deneyime sahip. Adidas, Maserati, Diageo ve Electronic Arts, eski futbolcusu bir marka yüzü olan yüksek profilli şirketlerin büyük listesinden sadece birkaçı.

Üstelik 138 milyonluk fandom David Beckham’ın Instagram’ı Onu yılda 9 milyardan fazla etkileşimi çeken en çok takip edilen etkileyicilerden biri yapıyor.

“Bunun hayranlarım için çevrimiçi ortamda yeni deneyimler yaratmak için büyük bir fırsat olduğunu biliyordum. Her zaman en iyi ekiplerle çalışmaktan gurur duydum ve gelecekte NFT koleksiyonlarım ve daha fazla yenilik üzerinde çalışacağım için çok heyecanlıyım.” Beckham işbirliği hakkında yorum yaptı.

NFTYORUM.COM da en güncel NFT haberlerini bulabilirsiniz.

Diğer içeriğimize bakın: İkinci Hot Wheels NFT Projesi Yayınlanacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.