Vice, Decentraland’da Viceverse Sanal Çalışma Merkezini Oluşturuyor

0

Vice, Decentraland meta veri tabanında sanal bir merkez oluşturmak için Bjarke Angels Group (BAG) mimarlarıyla işbirliği yaparak mimarlık, çevrimiçi medya ve Web3 alanlarını bir araya getirdi. Viceverse, şirketin yaratıcı kültür ajansı Virtue’nin inovasyon merkezi olarak hizmet verecek olan yeni dijital yapının adı olacak.

Vice’a göre Viceverse, esasen Virtue için yeni bir sanal ofis görevi görecek ve iş kolunun Coca-Cola ve Beats by Dre’yi içeren yüksek profilli müşteri portföyüyle iletişim kurmanın yeni yollarını keşfetmesini sağlayacak.

BAGS’ın Viceverse tasarımı, daha büyük bir küp şeklindeki cephenin altına gizlenmiş bir ‘parametrik yol bulma tüneli’ne odaklanması bakımından benzersizdir. Başlangıç ​​olarak, yapı, biri gizlenecek olan iki kat, bir NFT galerisi ve çeşitli diğer etkileşimli ve işlevsel alanlar içerecektir. Proje ilerledikçe, her seviyede devam eden değişikliklerin yanı sıra on kat daha eklenecek.

Vice’ın yaratıcı direktörü Morten Grubak, “Bu sadece gelip bir bayrak dikmekle ilgili değil” dedi. “Bunu estetik ve fikirlerle şık bir şekilde yürütmek istedik, bu yüzden BIG ile birlikte çalıştık.” “Tüketiciler ve ortaklar için geniş çaplı bir kampanyaya girişmeden suları test edebilecekleri bir alan oluşturmak bizim için makul görünüyordu.” Bu nedenle ofis açtık” dedi.

Viceverse ayrıca, Virtue’nin yeni eş başkanı Chris Garbutt’un sanal dünyayı sonsuza kadar genişletme hedefiyle örtüşen DAO ve Web3 teknoloji testleri için özel bölgelere sahip olacak.

Metaverse Haberleri: Decentraland’da Viceverse Sanal Çalışma

En son Metaverse haberlerini NFTYORUM.COM ile alın.

Diğer haberimize göz atmayı unutmayın: Bob Dylan Ve Miles Davis İle Sony Ve Universal NFT’ye Gidiyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.