Decentraland’ın Metaverse Pride kutlaması burada

0
NFT Haberleri

Sonunda metaverse’de Onur Ayını kutlamanın zamanı geldi! Metaverse Pride, Decentraland’da gerçekleşen bir ay süren bir festivaldir. İnsanların sabırsızlıkla bekleyecekleri çok eğlenceli şeyler var ve daha fazla topluluk etkinliği eklenecek. Onur Ayı boyunca çok şey olacak, bu yüzden programınızı temizlemelisiniz.

Bu yıl Metaverse Pride kutlamasının kalbi ve ana odak noktası Festival Land bölgesinde. Etkinliğin şerefine, tüm alan gökkuşağı renklerine boyandı, bu kaçıramayacağınız bir manzara! Etkinlikler arasında çılgın şamandıralar ve renkli dansçılarla 7/24 Onur Yürüyüşü, bir ay sürecek uzman panel sunumları programı, bir ton parti, birinci sınıf eğlence ve LGBTQIA+ topluluğunun sesini onurlandırmak ve yükseltmek için sürükleyici deneyimler yer alacak. .

Aktiviteler Sayfasına bir “Metaverse Pride 2022” sayfası ve dünyada kullanmanız için bir “Pride Explorer” işlevi ekleyerek tüm Metaverse Pride etkinliklerini takip etmenizi kolaylaştırdılar. Bunları kullandığınızda, tüm ay boyunca tüm resmi Metaverse Pride etkinliklerini tek bir yerde görebilirsiniz.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.