DeFi topluluğu, bir dizi finansal ademi merkeziyetçilik ilerlemesini bekliyor

0
NFT Haberleri

Kripto piyasası bir bütün olarak çöküyor ve sosyal medya endişe ve şikayetlerle dolu olsa da, bazı insanlar geleceğin merkezi olmayan finans (DeFi) için neler getireceğine odaklanıyor.

Popüler Rub9075, bir DeFi alt dizinindeki insanlara DeFi dünyasında daha fazla neyi görmek istediklerini sordu. İnsanlar sosyal medyada sık sık kötü şeyler söylese de Redditor, piyasa düştüğünde potansiyeli olan projelere bakmanın “harika bir zaman” olduğunu düşünüyor.

Bir Reddit kullanıcısı olan Crumbedsausage, tartışmaya yanıt olarak daha fazla velayet dışı Liquid Ether (ETH) stake etme projesi görmek istediğini söyledi. Ayrıca Redditor, “1 ETH veya daha az” ile bir Ethereum düğümü çalıştırmanın ademi merkeziyetçiliğe yardımcı olabileceğini ve her yıl iyi miktarda para kazanabileceğini söyledi.

Farklı bir kullanıcı olan Geitirnd, gizlilik odaklı DeFi girişimlerinin potansiyeline inandıklarını söyledi. Redditor, DeFi kullanıcılarına daha fazla gizlilik seçeneği sunmanın “daha fazla insanın DeFi kullanmasını” sağlayacağını söyledi. Öte yandan, dizinin bir üyesi verimden bahsetti ve herkesin “biraz para kazanmanın” yeni yollarını aradığını söyledi.

Binance Labs, yenilikçi DeFi projelerinin hayata geçmesine yardımcı olan En Değerli Oluşturucu (MVB) programının beşinci sürümünü de yayınladı. MVB’nin beşinci dalgasında Binance Labs ve BNB Chain birlikte çalıştı.

Merkezi olmayan bir çapraz zincir likidite sağlayıcısı olan Bitfrost, Cuma günü Slot Likidite Müzayede Protokolünü güncelledi. Bu sistemle proje, likit türevleri temsil eden belirteçler için stake edilen belirteçleri takas eder. Coinlerini stake eden kişiler bu jetonları DeFi’nin herhangi bir yerinde kullanabilirler. Bu fırsat maliyetini ortadan kaldırır.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.