Dent Coin Nedir? Dent Coin Yorum – Dent Coin Geleceği

0

Mobil verilerinde kripto paralar gibi alım emri ve satım emri yapılarak işlem yapıldığını hayal edin. Bu hayal aynı zamanda Dent coininde hayali. Dent coin nedir? En güncel Dent coin yorumları neyi işaret ediyor? 2022 Dent Coin geleceği neye işaret ediyor?

Dent Coin Nedir?

Dent şirketi tarafından geliştirilen Dent coin, mobil veri alım satımında kullanılan bir para birimidir. Kullanıcılar Dent platformunu kullanarak mobil verilerini özgürce satabilir, alabilir ya da bağışta bulunabilir.

Dent coini anlamak için bir örnek ele alalım. Örneğin yurt dışına seyahate gittiniz. Gittiğiniz ülke için sim kartınızın uyumlu olması ve uygun bir paket bulmanız gerekmektedir. Fakat bu durum belirli sorunlara yol açmaktadır. Mobil ağ fiyatlarının ücreti oldukça fazladır. Uluslararası aramalar yapmak bütçenizi derinden sarsabilir.

dent-coin-nedir
dent-coin-nedir

Dent coin projesi bu sorunu ön görerek bunu çözme amacıyla blok zincirde geliştirilmiş bir projedir. Dent’i kullanarak veri alım-satımı yapabilirsiniz.

Herhangi bir kripto para birimini değerlendirmek için temek ve teknik analizlerinin iyi yapılması gerekmektedir.

Dent projesinin temeli oldukça sağlamdır. Mobil veri alım satım alanında yapılmış ilk kripto merkezli projedir. 2021 yılında oldukça güncelleme almasına rağmen 2022 yılında da güncelleme ve geliştirme çalışmaları durmadan devam edecektir.

Dent coin oldukça popüler bir proje olmayı başarmıştır. Twitter, Telegram gibi bir çok sosyal medya platformunda takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır.

Dent coinin teknik analiz kısmına biraz eğilecek olursak 2017 yılında 0,0044 dolardan piyasa giriş yaptığını görüyoruz. 2018 de gördüğü en yüksek seviye olan 0.09 dolar seviyesine ulaşmıştır. Sonrasında %95’lik bir düşüş yaşadı.

Göçük (DENT) 0,002715 USD (-7,42%)
SIRA

179
Piyasa Değeri 268,79

Milyon Dolar
HACİM

42,25 Milyon Dolar

Dent coin Avantajları Nelerdir?

Dent coini daha yakından tanıyabilmek için dent coin avantajlarına göz atalım.

 • Mobil veri pazarını tamamen değiştirebilecek potansiyele sahip bir proje olması.
 • Meksika ve Nijerya’da 1 numaraya yükselmeleri.
 • Projenin hayata geçirilmiş olup Play Store ya da App Store üzerinden indirilebiliyor olması.
 • 4 milyon üzeri indirmeye sahip olmaları.
 • Dent coinin olası çok yüksek başarısı bunu başka sektörlere de aktarabilir. Şirket bu konuda ilk olduğu için çok büyük bir hamle gücüne sahip.
 • Dent coin ekibi, teknoloji geçmişi olarak oldukça başarılı bir ekip.
 • Akıllı cihazlar ve internet ihtiyacının her geçen gün artış göstermesi.
 • Binance tarafından listelenmesi.

şeklinde sıralayabiliriz.

Dent Coin Dezavantajları Nelerdir?

Daha fazla mesaj

Dent coinin avantajlarından bahsettik. Biraz da negatif yönlerine eğilelim.

 • Dent coin ekibi her ne kadar teknoloji alanında oldukça başarılı olsalar da kripto pazarına hakim bir ekip değil.
 • 2021 yılında ciddi güncellemeler almış olsa da uygulama henüz %100 verimli bir şekilde çalışmıyor.
 • Rakipleri oldukça büyük.
 • Marka bilinirliliği çok az. Bu da dolaylı yoldan pazar payını oldukça düşürmektedir.

Bunlar ilerleyen zamanlarda Dent coin ekibi tarafından çözülemeyecek sorunlar değil. Asıl büyük sorunlar Dent coin ekibi tarafından çözülemeyecek sorunlar. Dünyadaki hemen hemen her ülkede çıkan kripto yasaları gibi bir çok kontrol edilemeyen problemi barındırıyor.

Dent Coin Geleceği

Dent Coin, 2017 yılında 70 milyon jeton arz ederek 4.3 milyon dolar toplamayı başardı. Dent şirketi, 30 milyon dent coini elinde tuttu. Piyasadaki değeri 0,0006 dolar oldu. 2018’in Ocak ayına gelindiğinde büyük bir patlama yaşadı ve 0.1 dolar seviyelerine geldi.

2019 ve 2020 yılları Dent Coin için parlak diyebileceğimiz yıllar değildi. 0,0001 – 0,0002 dolar seviyelerinde gel git yaptı.

2021 yılı ise yaptıkları atılımla Dent Coin için bir nebze de olsa kıpırdama başladı. Bu yılı 0,00388 dolar değeriyle kapattı.

Dent coin geleceği üzerine çeşitli fiyat tahminleri bulunuyor. WalletInvestor’a göre Dent coin bu yılı 0,00523$ dolar ile kapatacak. Beş yıl içerisinde %630 kar getireceği tahmininde bulunuyor. DigitalCoinPrice, Dent coin fiyat tahmini ise 2029’a kadar 0,01047 dolar seviyelerinde olacağı yönünde.

TradingBeast’in dent coin fiyat tahmini, 0,00347 dolar seviyelerinde bu yılı kapatacağı ve 2024 ün sonlarına doğru yükselişe geçeceğe yönünde.

Aşağıdaki liste dent coin fiyat tahminleri ele alınarak hazırlanmıştır.

dent-coin-gelecegi
dent-coin-gelecegi

Dent Coin Yorum

Dent coin yorum konusunda insanlar ikiye ayrılmış durumdalar. Benim kişisel dent coin yorumum, negatif yönde. Dent coinin yükseliş gösterdiği hemen hemen tüm aralıkta, diğer alt coinlerinde yükseliş gösterdiğini görebilirsiniz.

Ayrıca projesini geliştirebilmesi için insan havuzuna muhtaç oluyor oluşu ve pazara tam şekilde girememesi gelecek için çok umutlu olmadığım bir konu. Dent platformunda satıcı sayısı ve alıcı sayısının belirli bir oranda kalması gerekli.

Satıcıların fazla olduğu senaryoda belirli bir süre sonra satış yapamadıkları için azalma olacaktır. Alıcıların fazla olduğu durumda ise satıcı bulmak zorlaşacaktır. Bunun dengesini ayarlayabilmek için de pazar bilinirliği çok önemlidir. Dent coin, çok fazla bilinen bir proje değil.

Bunlara ek olarak Dent coin gelişim gösterebilmesi için Telekom ağında ciddi ortaklıklar kurması gerekiyor. Bu konuda biraz ilerleme kaydetseler de henüz net bir başarı elde edilmiş değil.

Dent coinin uzun vadede ne yapacağı tam bir muamma. Kısa vadede ise dengesizliği devam ediyor. Bence uzak durulması gereken coinler listesine yazılabilecek bir coin.

Diğer bir alt coin incelememize bakabilirsiniz: Ankr coin nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.