Disney NFT’leri nelerdir? Disney NFT’yi nereden satın alabilirim?

0

Walt Disney Şirketi Disney olarak da bilinen, dijital koleksiyon dünyasına iyi tercüme eden evrensel bir manyetizmaya sahiptir. Şimdiye kadar, düşen her Disney NFT koleksiyonu, dakikalar içinde satıldı.

NFT kartları sadece 60$’a düşürülürken, neden altın tozu gibi sattıklarını anlamak kolay. Bu kartlar, Disney’in dünya çapındaki rezonansına dayalı olarak değer kazanmaları garanti edilen değerli dijital varlıklardır.

Son söylentiler, boru hattında NFT alanında büyük bir Disney satın alımını içeren bazı tarih yaratan haberler olduğunu gösteriyor. Eğlencede şanlı bir geçmişin tadını çıkardılar ve akıl almaz ticari başarıya imza attılar. Şimdi dijital ve NFT kategorilerine hakim olmak istiyorlar.

Hayal gücümüz uçarken ve inanılmaz olasılıkları değerlendirirken, Disney’in şimdiye kadarki NFT yolculuğunu inceleyelim.

VeVe Uygulamasında Altın Anlar

Walt Disney mirasının dijital koleksiyon ürünleri alanına girmesi pek şaşırtıcı değil. Animasyon tarihinin en ikonik, unutulmaz karakterlerinden bazılarının sahibi olan Disney, dijital alem ve blok zinciri teknolojisinin potansiyelinin farkındadır.

Fungible Tokens (NFT’ler) geçen yıl patladığında, Disney hızlı davrandı ve mobil dijital koleksiyon uygulamasında NFT’leri yayınlamak için VeVe ile bir ortaklık kurdu.

Eski Disney CEO’su Bob Iger, Disney’in NFT alanındaki potansiyelinin “olağanüstü” olduğunu ve Disney’in de aynı şeyi düşündüğü açık.

Disney’in Golden Moments NFT koleksiyonu, Star Wars, Marvel ve Pixar dahil olmak üzere Disney kadrosundaki en büyük filmlerden bazılarından ikonik karakterlerin altın heykellerini içeren Kasım 2021’de yayınlandı.

Disney, teslim gününde bir ‘Kör kutu’ biçimini benimsedi, yani alıcılar kutuyu açana kadar ne aldıklarını bilmiyorlardı. Koleksiyon hızla tükendi, çoğu NFT 60 dolara gitti ve NFT’lerin müteakip değeri bazı durumlarda 2.000 dolara fırladı.

Mickey ve Arkadaşları, Pixar Dostları

29 Ocak’ta ‘Mickey Mouse ve Arkadaşları’ NFT koleksiyonu piyasaya sürüldü ve neredeyse anında tükendi. Disney sanatçıları Morgane Keesling ve Naty Kosloff, ünlü karakterleri elle boyanmış dijital sanat koleksiyonlarına dönüştürdü. Mickey Mouse, Minnie Mouse, Pluto, Goofy, Donald Duck ve Daisy Duck koleksiyonda yer alıyor.

Daha fazla mesaj

Save Ukraine NFT İle Röportaj

13 Mart Pazar günü, Disney’in en son NFT düşüşü ‘Pixar Pals’ geldi ve – evet – 54.995 NFT’lik koleksiyonun tamamı hemen tükendi. Bu, görünüşe göre Disney tarafından kepçelenen 3,3 milyon dolarlık harika bir paraya denk geliyor. Filmde Sheriff Woody, Mike Wazowski ve Pixar Animation Studios’un yıldızları yer aldı. Şimşek McQueen, Evden Yukarı, ve Edna Modu.

Yine, bu NFT’ler ‘kör kutu’ tekliflerinde piyasaya sürüldü ve duruma baharat ekledi, ancak 60 dolardan insanlar tam olarak burun yoluyla ödeme yapmıyorlardı. Bu NFT’lerin değeri patlama yaptı ve en azından fiyatlar VeVe uygulamasının ikincil pazarında %400 değer kazandı.

Disney NFT istiyorum!

Walt Disney tarihinin bir parçasına sahip olmak istiyorsunuz, ancak düşüşü kaçırdınız – peki ikonik NFT’lerden birine nasıl sahip olabilirsiniz?

Belki de dijital koleksiyonunuza eklemek isteyen bir sanat koleksiyoncususunuz? Yoksa bu çok nadir NFT’lerden birine sahip olmak isteyen bilgili bir yatırımcı mısınız?

Kendinize Disney tarafından yapılan ve VeVe uygulamasından satın alabileceğiniz benzersiz bir Fungible Olmayan Token edinmeniz için birkaç basit adımdan korkmayın. Her koleksiyonun ilk düşüşü anında tükendi, bu nedenle VeVe ikincil pazarında takdir edilen bir fiyattan satın alacaksınız.

Uygulamayı indirin! Adımları takip et…

Öncelikle, VeVe uygulamasını indirin, Google Play Store ve Apple App Store’da mevcuttur. Bunu yaptıktan sonra kendinize bir NFT almak için aşağıdaki adımları izleyin!

  1. VeVe uygulamasını açın.
  2. Ekranın sağ alt kısmında bulunan Profil’e gidin.
  3. Cüzdan’a gidin. Burada satın alma işlemi yapmak için hesabınıza Gems yüklemeniz gerekecek. Bunu yapmak için Daha Fazla Mücevher Al’a tıklayın.
  4. Mücevherlerinizi aldıktan sonra, Market simgesi aracılığıyla ikincil piyasada avlanmaya gidin ve hangi Disney kahramanlarının hala müsait olduğunu görün. İlk düşüşten bu yana fiyatlar patlayacak, ancak yine de bu ikonik NFT’lerde değer görebilirsiniz.
  5. Satın almaya hazırsanız, Şimdi Satın Al’a tıklayın. İşleme devam edin ve Ödeme Başarılı yazan bir pencere göreceksiniz.
  6. Ardından, işlemi başlatmak ve NFT’nizi güvenceye almak için Satın Al’a dokunun.
  7. Satın alma işleminden sonra yeni NFT’nizi Koleksiyon sekmesinde bulmalısınız.

İster Mickey and Friends NFT koleksiyonundan bir karakter, ister Disney’in Pixar Dostlarından birini arıyor olun, bu tarihi Fungible Olmayan Jetonlar hızla gidiyor – bu yüzden gerçekten taahhütte bulunmak istiyorsanız hızlı hareket edin. Mickey ve onu takip eden tüm Disney efsaneleri gibi ünlü karakterler, dijital sanat olarak çok değerlidir.

İyi şanlar!

Disney, Web3 alanında büyük hamleler yapıyor ve hiç olmadığı kadar alakalı görünüyor. Yakın gelecekte Disney’den ilham alan bir metaverse’e tanık olacağımızdan neredeyse eminiz, bu yüzden eğer bir hayransanız bizi izlemeye devam edin. Destansı yolculuk devam ediyor.

İster Walt Disney NFT koleksiyonunu biriktiriyor, ister yatırım yapıyor olun, arayışınızda size iyi şanslar diliyoruz ve aradığınızı adil bir fiyata elde edeceğinizi umuyoruz.

NFTYORUM.COM olarak Disney NFT gibi bir çok NFT projelerinin tanıtımını yapmaktayız. Disney NFT koleksiyonu ilginizi çektiyse diğer yazımıza da göz atın: Spotify, NFT Dijital Koleksiyon Ürünleri Pazarına Katılmayı Planlıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.