Dissrup, Lady Gaga x Grimes maskelerini An NFT Collection ile açık artırmaya çıkarıyor

0

Son derece dijital sanat ve kültürün çıkış noktası olan Dissrup, kısa süre önce Vini Naso’nun “Maskeler Maddi Olmayan”ın başladığını duyurdu. Bu koleksiyon, önde gelen sanatçılarla işbirliği içinde oluşturulan el yapımı fiziksel ve AR giyilebilir maskeler gibi belirli dijital sanat eserlerini tanıtacak. Pop kültür ikonları Lady Gaga ve Grimes, bu maskeleri müzik videosunun tamamlayıcısı olarak taktı.

Koleksiyon, üç adet fiziksel maske ve dijital cilt içerecek. Bu koleksiyona dahil edilen üç maske, Lady Gaga’nın ‘911’ müzik videosunda giydiği Lance V. Moore’un “The Hero Mask” adlı eserini içeriyor; Grimes’ın ‘Shinigami Eyes’ videosunda giydiği, Moore imzalı “The Shadow Mask”; Naso ve Moore tarafından tamamen bu koleksiyon için kurulan “The Fates Mask” olarak.

Dissrup, üç fiziksel maskeyi ayrı ayrı takas edecek. ek olarak, maskeye ek olarak, her maske Vini Naso’nun bir dijital sanat eserini ve giyilebilir bir AR maskesi kopyasını içerir.

Carl Jung’un “Arketipler ve Kolektif Bilinçdışı” kitabı bu sergiyi teşvik etti. Vino Naso ile ilgili olarak, “Maskeler Maddi Olmayan”, “kararlarımızı ve kaderimizi yönlendiren görünmeyen güçleri” inceliyor. “Maskelerin, tutumumuzun daha az bilinçli yönlerine çarpmamıza ve arketipler arasında daha akıcı bir şekilde büyümemize ve gizli potansiyellerimizin gerçekleşmesine izin verme şekline hayran kaldım” dedi.

Dissrup’ın Ortak Yapımcısı Yam Ben Adiva ile ilgili olarak, “Bunun gibi koleksiyonlar, varsaydığımız şeyi yeniden doğruladı – NFT teknolojisi, kültürel ve sanatsal öneme sahip çalışmalar için yeni araçlar aktarmamıza yardımcı olacak.” Bu nedenle, Dissrup, bu tür ünlü sanatçıları ağırlayarak portföyünü genişletmekten mutluluk duymaktadır.

Dissrup, kültürel hayranların dijital ve fiziksel koleksiyonlarını gerektiren bir çıkış noktasıdır. Dissrup’u farklı kılan şey, NFT sahiplerinin koleksiyonları hem sanal hem de gerçek yaşam durumlarında kullanabilmeleridir. Dissrup, nüfusun NFT’ler hakkındaki önyargılarıyla mücadele etmek istiyor.

Lady Gaga x Grimes Masks Plus Bir NFT Koleksiyonu Açık Arttırmada Kesinti

Üst düzey dijital sanat ve kültür platformu Dissrup az önce duyurdu Vini Naso’nun “Maskeleri” lansmanı Maddi olmayandan.” Bu koleksiyon, benzersiz dijital sanat eserlerinin yanı sıra ünlü sanatçılarla işbirliği içinde oluşturulan el yapımı fiziksel ve AR giyilebilir maskeleri içerecek. Üstelik popüler kültür ikonları Lady Gaga ve Grimes bu maskeleri taktı…

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Tiffany Ellis hakkında

ABD’den gülen meraklı bir yazar. Cryptocurrencies, Arts ve NFT’leri seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.