The Distinguished Ducks NFT İle Röportaj

0

Chris: The Distinguished Ducks NFT, intiharı önleme amacına yardımcı olmak için Metaverse’e geliyor. Neden bu özel nedeni seçtiniz? Arkasında bir hikaye var mı?

Ayırt Edici: Distinguished Ducks ekibi yaklaşık bir yıl önce intihar nedeniyle yakın bir arkadaşını kaybetti ve projenin oluşturulması sırasında NFT’lerden birini arkadaşımıza benzeyecek şekilde tasarladık. Koleksiyonda bulunan 1/1 NFT’dir.

Chris: Ayrıca, ekip NFT koleksiyonluk sanat eserleri için neden ördekleri seçti? Gerekçeniz nedir?

Ayırt Edici: Anlaşmazlığımızda “düşen” sanatçı sadece birkaç tasarımla uğraşıyordu ve biz de ördeklerin görünümünü sevdik.

Chris: The Distinguished Ducks yakında ticaret için Metaverse’de olacak. Bu ördekler canlı etkinliklere katılmaya nasıl yardımcı oluyor? Burada ne tür gerçek dünya olaylarından bahsediyoruz?

Ayırt Edici: Harika bir topluluk oluşturmak ve bu topluluğu canlı etkinliklerle bir araya getirmek istiyoruz. Hala ne yapabileceğimizi planlıyor ama tüm sahiplerimiz için müzik ve diğer eğlencelerin olduğu bir tur yapmayı çok isteriz.

Chris: Bununla birlikte, bir ticaret mağazası açma ve şapka, tişört ve sweatshirt satma planları var. Bu yıl mal mağazasını ne zaman görmeyi beklemeliyiz?

Ayırt Edici: Planımız, nane gününden kısa bir süre sonra mal sahiplerine mal sunmak!

Chris: Peki, bir Distinguished Ducks NFT’nin fiyatı ne olacak? Komisyon ne kadar olacak?
Daha fazla mesaj

Gary Vee NFT’leri ve Vee Friends Koleksiyonu

Ayırt Edici: Ön satış fiyatı 0.1 ETH, halka açık 0.15 ETH olacak

Chris: Yine, Distinguished Ducks’ın lansman tarihi ne zaman? Beyaz listedeki üyeler için ön satışınız ne zaman olur?

Ayırt Edici: Ön satış 8 Nisan ve halka açık 9 Nisan

Chris: Distinguished Ducks bir sürü avantajla geliyor. Lütfen önemli olanlardan bazılarını vurgular mısınız?

Ayırt Edici: Bence öne çıkan birkaç özelliğimiz, sahip olmayı planladığımız mutasyon ve özellik değiş tokuşu. Tüm sahiplerin alacağı “ekmek kırıntıları” karşılığında özellikleri takas etme yeteneğine sahip olmak için çalışıyoruz. Temelde daha nadir ve daha değerli özellikler için ekmek kırıntıları ticareti.

Chris: Sonunda, lütfen potansiyel yatırımcılarınız için para basma sürecini burada paylaşın.

Ayırt Edici: 2.000 beyaz liste noktamız var ve beyaz listeye alınanlar 8 Nisan’da doğrudan web sitemizden 0.1 ETH basabilecekler. DistinguishedDucks.com onlardan sonra 9 Nisan’da herkesin 0.15 ETH ile basabileceği halka açık satış yapılacak.

NFTYORUM.COM ile bir çok NFT projeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir diğer içeriğimize göz atın: McDonald’s NFT Yayınladı: CheeseBurger NFT

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.