Dogecoin vs EverGrow Coin – 2022’de Hangi Kripto Patlayacak?

0

Dogecoin vs EverGrow Coin arasındaki savaş 2022’de patlayacak

On yıl önce, bir köpek memesine dayalı para birimi düşüncesi kulağa saçma geliyordu. Ve sonra 2013’ün sonlarında Doge coin ortaya çıktı. Doge coin ve rakibi Shiba Inu, sırasıyla 20 milyar dolar ve 16 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Dogecoin, geçen yılki yükseliş koşusu sırasında ünlü bir milyoner bastı. 33 yaşındaki yatırımcı Glauber Contessoto, iki ay önce tüm birikimlerini ve hisselerini DOGE’ye yatırmıştı. Ancak %18.000’lik bir fiyat artışı kulağa heyecan verici gelse de, bu en deneyimli yatırımcının bile planlayabileceği bir şey değil.

Doge Token fiyatı 0.15$’a ulaştığı için şu anda son yedi gün içinde %26 arttı. İnternet kültürü üzerine kurulmuş bir memecoin olarak, madeni para haberlerde yer almaya dayanır. Bu yazıda, güçlü araçlar yerine yeni gelen bir kripto para biriminin – EverGrow Coin – bu 2022’de fiyatta patlama yapıp yapamayacağına bakacağız.

Doge coin – Elon Musk’ın en sevdiği kripto para

Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk ile ilişkilendirildi. DOGE’nin geçen bahardaki meteorik yükselişi, Musk’ın kripto tokeni hakkında Tweetler yazmasıyla ilişkilendirildi ve onu ‘favori’ olarak nitelendirdi. Geçenlerde Şubat ayında Tesla, DOGE’nin Santa Monica süper şarj istasyonunda bir Tesla’yı şarj etmek için kullanılabileceğini duyurdu.

Bu hafta yine Musk, Twitter’da sosyal medya ağını satın alma ve kuş logosunu kötü şöhretli Doge meme için değiştirme konusunda şaka yaptıktan sonra Dogecoin %5’in üzerinde bir fiyat artışı gördü. Dogecoin ayrıca bu hafta Bitcoin of America ATM operatörüne ve ayrıca ticaret uygulaması Voyager’a eklendi. Diğer yandan, popüler ticaret uygulaması Robinhood’un, toplamın yaklaşık %30’u olan Dogecoin’de yaklaşık 6 milyar dolar tuttuğu keşfedildi.

Daha fazla mesaj

Dogecoin için iyi haberlere rağmen analistler, Dogecoin’de bir ‘düşen takoz’ kurulumuna işaret ettiler. DOGE’ler fiyat hareketleri. Kıdemli yatırımcı Tom Bulkowksi’ye göre, düşen bir kama, yeni yükseliş döngüleri tahmin ederken ‘zayıf bir performans sergiliyor’ sinyali veriyor.

EverGrow Coin – güçlü araçlar üzerine kurulu pasif gelir

EverGrow Coin, kriptosferi bozmak için iki yeni uygulamayı duyurduğu için son zamanlarda manşetlere çıkıyor. Bunlardan biri, teminat olarak dijital varlıklara karşı borçlanmaya izin veren bir NFT pazarıdır. Bu, NFT’leri satmadan ve Ethereum yerine daha hızlı ve daha ucuz BNB Zincirinde gelir elde etmenin yepyeni bir yolunu açar.

Yakında çıkacak bir sonraki uygulama, kripto ödemelerini fiat para birimiyle birleştiren ilk ciddi içerik abonelik platformu Crator. İçerik oluşturucular farklı abonelik katmanları belirleyebilir, ücretsiz ve ücretli canlı akış arasında geçiş yapabilir ve ayrıca içerikleri için ipuçlarını kolaylaştırabilir. Kripto entegrasyonu, blok zinciri teknolojisinde ödemeleri hızlı ve güvenli hale getirirken, %5’lik bir komisyon OnlyFans’ın %20’lik ve Patreon’un %9-12’lik kesintisinden önemli ölçüde daha düşüktür.

Bu uygulamalar, %100 geri pompalanan kar elde etmek için tasarlanmıştır. EverGrow Coin, ya doğrudan ödül olarak ya da stratejik madeni para yakmak için. Bu, EverGrow Coin’in beş ayda yatırımcılara %14 işlem vergisi ile 35.5 milyon doların üzerinde ödeme yapan yansıma tokenomiklerine katkıda bulunuyor.

Çözüm

EverGrow Coin, Dogecoin’in 20 milyar dolarının çok altında, sadece 230 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip yeni bir kripto projesidir. Dogecoin’in medyanın ilgisini çektiği şey EverGrow Coin’in güçlü temelleri vardır. Yatırımlar çeşitlendirildiğinde en iyisidir ve bu iki proje, kriptosferde bu 2022’de büyüme olasılığı en yüksek olan rakip sektörleri temsil etmektedir.

Dogecoin vs EverGrow yazısı ilginizi çektiyse buna da bakın: David Beckham NFT’lere Atlayarak DigitalBits Elçisi Oldu

Dogecoin vs EverGrow gibi bir çok içeriği NFTYORUM.COM’da bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.