Dolandırıcı Anna Sorokin NFT’leri satacak

0

“Sorokin, NBC News’ Savannah Sellers ile yaptığı konuşmada duyurdu. “Bu alıntı-alıntısız dolandırıcı kişiliğinden uzaklaşmaya çalışıyorum”

Bir Alman varisi olarak sunum yaparken meslektaşlarından ve iş yerlerinden yüz binlerce doları kapmasıyla tanınan Anna Sorokin, “şarlatan kişilikten” uzaklaşmaya çalıştığını ve bir NFT sergisi başlatmayı planladığını duyurdu.

NBC News’den Savannah Sellers’a son toplantıda verdiği demeçte, popüler sosyetenin, sahiplerine kendisine “sınırlı erişim” sağlayacak ve bire bir telefon görüşmeleri gibi yetenekleri kapsayan 10 NFT bastığını söyledi.

Üç “ultra platin” NFT, Sorokin’e şahsen katılma şansı veriyor ve sahipleri Sorokin’den bir paket “özel eşya” kazanacaklar.

Hâlâ göçmenlik ve Gümrük Muhafaza denetiminde olan Sorokin, New York eyaletinin dışındaki Orange County Islah Tesisi’nden “Bu, alıntı-alıntısız dolandırıcı kişiliğinden uzaklaşmaya çalışıyorum” dedi.

“Bu tamamen, duruşma ve aşağıdaki medya ve Netflix şovu tarafından üzerime yüklendi, ancak bundan kesinlikle uzaklaşmaya çalışıyorum.”

Anna ‘Delvey’ Sorokin, son zamanlarda ‘meşru bir şey’ üzerine odaklanan NFT’ler hakkında konuşuyor
Anna Delvey takma adıyla da bilinen Sorokin, yüz binlerce dolarla bankaları ve otelleri aldatma ve aldatmaya teşebbüs suçundan yargılandıktan sonra yaklaşık dört yıl hapis yattı. Yanlış bir şekilde bir Alman varisi olduğunu iddia etti, 60 milyon dolarlık mirasıyla ve kısıtlı bir Manhattan sosyal kulübü kurmak için fon sağladığını duyurdu.

Manhattan sosyal etkinliğindeki büyümesi, suçlaması ve ardından kovuşturulması, Netflix’in “Inventing Anna” adlı devam filminde temsil edildi.

Sorokin’in NFT koleksiyonu “Reinventing Anna”, Netflix’in devam filmlerinde yer alan bir gösteri.

Sorokin, hikayesiyle ilgili keşfettiği şeyi motive etmek isterken, “asla pes etmediğini” ve “kötü bir şeyi iyiye dönüştürmenin her zaman bir yolu olduğunu” açıkladı.

“Yani bence bu, topluluğun ilişkilendirebileceği bir şey” dedi. “Ve arzu ettiğiniz şeye ulaşmaya çalışırken hangi yöntemleri uygulamanız gerektiğine dair bir çizgi var.”

Sorokin, çizgiyi uzatıp uzatmadığı konusunda bir araya geldiğinde, “Eh, yönetim kesinlikle böyle düşünüyor” diye tepki verdi.

Aldatmaya çalıştığı bankalar hakkında sorguya çekerken, “Kesinlikle ahlak dışıydı” diye itiraf etti. “Ve ben… başka kimseyi adımlarımı takip etmeye motive etmem.” Sorokin, NFT koleksiyonu gibi gelecekteki programlarının gücünü “yasal bir şeye” yoğunlaştırmasına izin vermesini diler.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Nicolle hakkında

Hintli bir Serbest yazardır. Web3 ile ilgili her şey hakkında düşünmeyi, öğrenmeyi ve yazmayı sever.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.