Doodles, baş marka sorumlusu pozisyonu için Pharrell Williams’ı seçti

0

En üst düzey Doodles NFT Projesi bu hafta boyunca oldukça konuşuldu. Birincisi, üst yönetimdeki büyük değişiklikler yüzünden. Böylece, Mayıs ayında Billboard’dan gelen projenin yeni CEO’su Julian Holguín, NGT.NYC’nin yalnızca özel sahipleri buluşması sırasında büyük bir duyuru yaptı. Yöneticiye göre, bir yıldız müzik yapımcısı olan Pharrell Williams, Doodles’ın yeni baş marka sorumlusu olarak işe alındı.

Haber, Williams’ın yeni görevi hakkında yorum yaptığı Palladium Theatre’ın büyük ekranından geldi: “Markanın büyük bir hayranıyım. Çekirdek topluluktan dışa doğru inşa edeceğiz ve Doodle’ları yeni zirvelere, yeni seviyelere getireceğiz.

Doodles ekibinin bir parçası olarak Williams, Columbia Records ile ortaklaşa Doodles Records: Volume 1 adlı NFT’den ilham alan bir albümle başlayacak.

Ayrıca Julian Holguín, Ethereum’dan farklı, daha erişilebilir bir blok zincirine dayalı olacak, merakla beklenen Doodles 2 NFT koleksiyonunun lansmanını da duyurdu.

Ve elbette, büyük haber duyurularının arka planına karşı, karalamalar ve dooplikatör küresel ayı eğiliminden bağımsız olarak ticaret hacminde büyük bir artış yaşadı.

Yönetici, yakında yeni bir haber bölümü yayınlamayı vaat ediyor. Güncellemeler için rüzgarı koklayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.