Drunk Robots Animoca Markalarından Yatırım Aldı

0

Los Machines şehri en yeni sakinini ağırlamaktan gurur duyar: Animoca Markaları, bugün stratejik bir ortaklık duyurdu. Drunk Robots BNB Zinciri üzerine inşa edilmiş, yakında yayınlanacak olan oyna-kazan aksiyon-RPG’miz.

NFT ile ilgili şirketlerde 150’den fazla yatırımdan oluşan geniş bir portföy ve açık metaverse oluşturmaya katkıda bulunan blok zinciri projelerine sahip olan Animoca Brands, bu ortaklığa geniş bir uzmanlık zenginliğinin yanı sıra genişleyecek yatırım ve pazarlama desteği getiriyor. 

“Animoca Brands, oyuncuları güçlendirme ve açık meta veri tabanını genişletme vizyonumuzu paylaşıyor, bu nedenle bu ortaklık doğal bir uyumdu” yorumunu yaptı. Drunk Robots’un kurucu ortağı Slava M. “Harika projemiz Drunk Robots’u geliştirmeye devam ederken, uzman rehberliğine ve desteğine sahip olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Daha fazla mesaj

Animoca Brands’in yatırımı, Drunk Robots’un devam eden gelişimini destekleyecek olsa da, ekibimiz şimdiden etkileyici bir ilerleme kaydetti. Drunk Robots NFT koleksiyonunun tamamı şimdiden likidite ve Binance NFT diğer oyunculara karşı PvP savaşları, Scavenging, Drunk Races ve oynaması ücretsiz bir mini oyun da dahil olmak üzere çeşitli oyun modları başlatıldı ve şu anda oynanabilir durumda.

Sarhoş Robotlar ekibinde birçok heyecan verici içerik ve özellik bulunuyor ve şu anda burslar ve NFT kiralama gibi lonca etkinlikleri için kullanımı kolay bir sistem kuruyor.

NFTYORUM.COM izlemeye devam edin ve daha fazla güncelleme için özetlerimizi ve sosyal ağlarımızı takip edin!

Diğer NFT haberimiz: Ethereum NFT’leriyle Karşılaştırılan Cardano NFT’leri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.