Dubai Future Museum ve Binance NFT, En Güzel NFT’leri Başlattı

0

Şirketin NFT pazarı Binance NFT, Dubai’nin Geleceğin Müzesi ile işbirliği yaptı. Binance, dünyanın önde gelen blockchain ve kripto para altyapısı tedarikçisidir. Bu ortaklığın bir sonucu olarak Müze, ilk NFT koleksiyonu olan The Most Beautiful NFTs in the Metaverse ile başlayarak blockchain üzerinde bir dizi dijital meta geliştirmek ve satmak istiyor.

Ziyaretçiler, birkaç hafta önce açılan Müzede, biletlerin ve Museum Future Talks serisinin günler öncesinden satılmasıyla şimdiden iz bıraktı.

Bu duyuru ile Museum of the Future, NFT’ler, kripto para birimleri ve blok zinciri, karma gerçekliğin geleceği, mobilite, metaverse ve diğer gelecek teknolojileri sektörlerindeki konumunu güçlendiriyor.

“Geleceğin Müzesi ile dünyanın en büyük kripto para birimi ve blok zinciri ekosistemi oyuncusu arasındaki ortaklık, Dubai’nin yeni bir uluslararası dijital varlık ekosistemi kurma planlarına önemli ölçüde katkıda bulunuyor ve bu da dijital ekonomide uzun vadeli ekonomik büyüme yaratacak.” Yapay Zeka, Dijital Ekonomi ve Uzaktan Çalışma Uygulamalarından Sorumlu Devlet Bakanı Omar bin Sultan Al Olama dedi.

Gelecek Müzesi İcra Direktörü Lath Carlson, “Bu ilginç çaba, dünyanın en parlak beyinleriyle işbirliği yapacağımız ve geleceği değiştirecek yüksek etkili gelişmeler inşa edeceğimiz gelecekteki birçok girişimin ilki” dedi.

Geleceğin Müzesi bir dizi sanal varlık üzerinde çalışıyor ve bir kriptografi öncüsü olacak. NFT’ler için dünya çapında yeni standartlar oluşturmak amacıyla ‘Dünyadaki En Güzel Bina’ ile yakından bağlantılı olan koleksiyonla birlikte ilk NFT düşüşünün önümüzdeki haftalarda gerçekleşmesi bekleniyor.

Binance NFT Başkanı Helen Hai, “Gerçekten benzersiz ve çığır açan bir girişim olan Dubai’deki Gelecek Müzesi ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Sektörün gelişmesine yardımcı olacak ve bölgede blok zincirinin benimsenmesini artıracak endüstri lideri dijital ürünler geliştirmek için Müze ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

Gelecekteki duyurular için ön kayıt yaptırmak ve Museum of the Future NFT’nin erken İlgi Kayıtları (ROI) listesine katılmak için nft.motf.ae adresine gidin.

Geleceğin Müzesi, dünyanın ilk fütüristik müzesidir. Gelecek hakkında düşünme biçimimizde devrim yaratmak üzere tasarlanan türünün tek örneği yapı, artık ziyaretçileri geleceğin güçlendirici bir resmine çekmeyi amaçlayan birkaç sürükleyici gelecek ortamı barındırıyor.

Çeşitli temalar aracılığıyla yalnızca 50 yıl içinde göreceğimizi düşündüğümüz bir dünyayı çağrıştırıyor. Ziyaretçiler, beş duyunun tümünü harekete geçiren çok-duyulu bir deneyime katılırlar. MOTF, bilimsel ve teknolojik bileşenleri yapıcı bir şekilde birleştirerek insanlığın geleceği ve tüm olanaklarını yeniden tasavvur etmesini sağlar.

Anında tanımlanabilir ve farklı bir cepheye sahip, şimdiye kadar üstlenilen en karmaşık ve zorlu projelerden biri. Cephe, Dubai Hükümdarı Majesteleri Şeyh Muhammed bin Rashid Al Maktoum’un yazdığı şiirden üç satır gösteren Arap kaligrafisi ile süslenmiştir ve 77 metre boyundadır. 1.024 ayrı paslanmaz çelik kompozit panelden oluşur. Ek bilgi için, Museumofthefuture.ae adresine gidin.

Binance NFT Pazarı hakkında bilgi Binance’in resmi NFT pazarı olan Binance NFT, sanatçılar, üreticiler, kripto meraklıları, NFT koleksiyoncuları ve yaratıcı hayranlar için en yüksek likidite ve en düşük maliyetle küresel bir açık pazar sunuyor.

Üç ürün grubu, Premium Etkinlikler, Gizemli Kutular ve Pazar Yeridir. Binance, önde gelen oyun firmalarının kritik oyun içi varlıklarını içeren bir IGO (İlk Oyun Teklifi) aracılığıyla oyun projeleri için dünyanın ilk ve en büyük GameFi NFT ticaret platformunu başlatmayı planlıyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.