Dubai Polis Gücü, Halka Ücretsiz NFT Sunacak

0

Dubai Polis Departmanı, yenilik, güvenlik ve iletişim kavramlarını temsil eden bir dijital varlık koleksiyonu oluşturduğunu duyurdu. Ayrıca, Dubai’de yaşayan veya Dubai’yi ziyaret eden herkes NFT’leri ücretsiz kazanma hakkına sahiptir! Tek yapmanız gereken Dubai Polisi programına kaydolmak.

Dubai Polis NFT’leri

Dubai Polisinin ilk NFT koleksiyonu 150 NFT’den oluşuyor. Dubai Polisine göre, her NFT sipariş üzerine yapılır. Ayrıca, “gelecekteki batık teknoloji uygulamaları için etkileri vardır.”

Yarışmaya katılmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken Dubai Police Value NFT duyurusunu tweetlemek. Açıklama, bakanlığın tüm sosyal medya sitelerine gönderildi. Ayrıca adınız, e-posta adresiniz ve NFT cüzdan adresinizle departmana doğrudan mesaj göndermelisiniz.

Daha fazla mesaj

Tuğgeneral Khalid Nasser Al Razooqi, “Dubai Polisi, BAE’deki ilk devlet kurumu ve dünyada kendi dijital varlıklarını yaratan ilk polis teşkilatıdır.” dedi. Dubai Polisi Genel Yapay Zeka Dairesi Müdürüdür. “Bu adım, hükümetin sanal varlıklara artan ilgisiyle aynı doğrultuda ve modern dijital trendle ilgilenenlerin ilgisini çekmeye katkıda bulunuyor.”

Gerçekten de, bir polis departmanının kendi NFT’lerini terk etmesi, bu dijital varlıkların ne kadar popüler hale geldiğini gösteriyor. Ayrıca Dubai, NFT’yi uygulamak için girişimlerde bulunuyor. Şehir kısa süre önce bir metaverse konferansı olan MetaWeek Dubai’ye ev sahipliği yaptı. Etkinlik dört gün boyunca blockchain öncülerini, NFT mucitlerini ve DeFi liderlerini bir araya getirdi. Ghaf Capital’in yönetici ortağı Sheikh Almualla, bitcoin öncüsü Nick Spanos ve Earn CEO’su Vlatko Gigov. Etkinlikte oyunlar önemli konuşmacılar arasındaydı.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Diğer yazımıza göz atmayı unutmayın: Yatırımcılar NFT Halı Çekimi Yüzünden 20 Milyon Dolar Kaybetti

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.