eBay, ekibiyle birlikte KnownOrigin NFT pazaryerini satın aldı

0

Son derece rekabetçi bir NFT aleminde pazar liderlerini yenmek için, yeni gelenler genellikle hazır kripto işlerini devralır. Böylece, e-ticaret devi eBay, NFT’ye giden yolu daha da açmak için 22 Haziran’da Manchester merkezli NFT pazarı KnownOrigin’i satın aldığını duyurdu.

Anlaşmanın mali konuları mühürlü tutulurken, diğer bazı detaylar zaten kamuoyu tarafından biliniyor. Böylece eBay, tüm ekibi ve IP’si dahil olmak üzere KnownOrigin’in NFT işini satın alır.

2018’de kurulan NFT pazarı, hem içerik oluşturuculara hem de koleksiyonculara NFT’lerle başa çıkma konusunda yardımcı olma konusunda çok fazla uzmanlığa sahiptir.

eBay, dünya çapında koleksiyonlarına bu mükemmel, bulması zor veya benzersiz eklentiyi arayan insanlar için ilk duraktır ve bu satın almayla, topluluğumuz giderek daha fazla dijital koleksiyon eklediğinden, lider bir site olmaya devam edeceğiz.eBay CEO’su Jamie Iannone anlaşma hakkında yorum yaptı.

KnownOrigin’in satın alınmasından önce, eBay, OneOf ile ortaklaşa NFT’ye ilk adımını attı. ilk kez Genesis NFT koleksiyonu Hokey efsanesi Wayne Gretzky’yi içeren bu Mayıs ayının başlarında dalgalar yarattı.

Mevcut anlaşma, eBay’in erişimini ve itibarını KnownOrigin’in NFT teknolojisindeki uzmanlığıyla birleştirerek her iki şirket için de karşılıklı olarak faydalı olmayı vaat ediyor.

Yaratıcıları ve koleksiyoncuları benzersiz, kimliği doğrulanmış dijital öğeleri sergileme, satma ve toplama yeteneği vererek güçlendirmek için KnownOrigin’i kurduk. NFT’lere olan ilgi artmaya devam ederken, şimdi eBay’in erişim ve deneyimine sahip bir şirketle ortak olmak için mükemmel bir zaman olduğuna inanıyoruz.KnownOrigin’in kurucu ortağı David Moore, “dedi.

Yeni eBay x KnownOrigin NFT pazarının lansmanını sabırsızlıkla bekliyoruz. Peki ya sen? Tartışmak için sosyal medyamıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.