eBay NFT – Kripto Alanına giriyor

0

eBay NFT tüketicileri için bir pazar yeri olmakla ilgileniyor ve gelecekte eBay kullanıcıları platformdaki işlemler için kripto kullanabilir.

eBay: Mükemmellik Yılları

eBay tüm zamanların en ünlü internet şirketlerinden biridir; bu şirket internetin en tanınmış sütunlarından biridir. eBay, dünya çapında çok sayıda endüstri ve sektörde çıkarları olan bir e-ticaret devidir.

eBay aynı zamanda popüler kültürde ve gerçek dünyada tanınan, tanınan bir markadır; şimdi, bu internet emektarı, bin yıllık ve Z kuşağı tüketicilerine yönelik bir çevrimiçi pazaryeri başlatma ve yönetme fikrini keşfetmeye hazır.

Eski bir şirketin NFT arenasına girdiğini görmek her zaman heyecan vericidir; bu tür şirketlerin eşit şartlarda rekabet etmelerine ve kendi gerçeklerine daha uygun olabilecek yeni bir endüstri keşfetmelerine olanak tanır. eBay NFT alanına girmeyi planlarken, NFT pazar alanını sarsmak için bazı hamleler yapıp yapamayacağını görmek ilginç olacak.

eBay alana girerken, lehine çalışabilecek iki şey marka bilinirliği ve sadakatidir. Birçok Y kuşağı tüketicisi eBay’i “havalı” bir marka olarak görüyor ve eBay gibi bir markanın alana girmesi, çitlerdeki birkaç tüketiciyi NFT alanına katılma konusunda dönüştürmek için yeterli olabilir.

OpenSea ve MagicEden gibi gelişmiş pazar yerlerinden projeleri taşımaya çalışmak ideal olmayabilir; eBay, projeleri için yeni talep yaratarak daha fazla başarı bulabilir.

Daha fazla mesaj

eBay Kripto Para Birimi Desteği

Aylarca süren sessiz konuşmalar ve spekülasyonlardan sonra, eBay CEO’su Jamie Iannone, şirketin bir süredir etrafta dolaştığını ve kripto para birimi ödeme desteğini getirme fikrini düşündüğünü paylaştı. sırasında 2022 yatırımcı günü 10 Mart’ta, eBay platformunda kripto para ödeme desteği hakkında çok fazla konuşma yapıldı. Yine de, konuşmacılar etkinlik sırasında herhangi bir somut ayrıntı vermekten kaçındı.

eBay, Q2 2022 lansmanı için planlanan dijital cüzdanını detaylandıran bir sunum paylaştı; Iannone ayrıca eBay’in sadece kripto ödemelerini araştırmadığını da paylaştı. Sitesine eklemek için birkaç yeni ödeme modu arıyor.

Dijital cüzdanlar, Bitcoin, Ethereum vb. dahil olmak üzere kripto para birimi ödemelerini sağlayan ödeme bilgilerini ve özel anahtarları tutabilir.

eBay’in Sürekli NFT Desteği

eBay NFT alanına yeni gelen biri değil; aylardır, eBay kullanıcıları web sitesinde NFT satın alıp satabiliyor ve eBay, fiziksel koleksiyon meraklıları için önde gelen bir hedef olarak kendine bir yer edindi.

eBay’in odak noktasını bu kullanıcı sınıfına kaydırırken kaynaklarının çoğunu Z kuşağı müşterilerini çekmeye odakladığı gerçeğini ve genişleyen kripto desteğini bir araya getirdiğinizde, bu şirketin neler sunabileceği konusunda heyecanlanmamak elde değil. yıl boyunca bize. 2022, yeni alanlarda daha fazla öne çıkmaya çalışırken eBay için ayrılmaz bir yıl olmayı vaat ediyor.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşın.

eBay NFT gelişmesi ilginizi çektiyse bakınız: Yuga Labs, Ünlü NFT Projesini Satın Aldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.