Elf Princess NFT Koleksiyonu Yılın En Önemli Kadın Lansmanı Olmayı Planlıyor

0

Elf Princess Kulübü, yılın en büyük kadın NFT lansmanı olmayı hedefliyor. Program, akıllarında kadınları güçlendirme hedefiyle kadınların yaşamlarını iyileştiren fiziksel ve dijital melez şeyler tasarlamayı içeriyor.

19 Mart’ta Elf Princess NFT’leri ilk kez 0.07 ETH nane fiyatıyla satışa sunulacak. Kısa bir süre sonra, 22 Mart 00:00 UTC’de NFT’lere kripto cüzdanlarında erişilebilir olacak.

NFT, kadınlar tarafından yönetiliyor ve hepsi “metaverse’i yönetmeye” çalışan 10.000 Elf Prensesinden oluşuyor. İddia ulvi görünse de, ulaşılamaz değil. Elf Prenseslerinin her biri nefes kesici. Sonuçta, sanatçının yaratıcılığı onları hayata geçirdi. Ödüllü bir kadın sanatçı olan Tamanna Jain, Elf Princess ekibi tarafından verilen yaratıcı kararları denetler.

Elf Princess sayesinde NFT’ler ve Kadın Yaşam Tarzı Ürünleri bir araya geliyor.

İlginizi çekebilir: NFT MineShare İle Röportaj

Tamanna’nın ekibi, metaverse ve günlük yaşam arasındaki boşluğu kapatmak için Elf Princess hayranlarına yeni deneyimler getiriyor.

NFT’ler yaratmanın yanı sıra kendilerini hibrit bir giysi şirketi olarak pazarlayacaklar. 1 Kasım’da ekip, türünün tek örneği giyim markasını piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu, her bir öğeye hem gerçek dünyadan hem de meta veri tabanından erişilebilen dünyanın ilk giyim markası olacak. NFT’lerin ruhuna uygun olarak, her bir giysi parçası sınırlı sayıda üretilecek.

Giyim mağazası etki alanının bu yılın ikinci çeyreğinin bitiminden önce duyurulmasını bekliyoruz. Ayrıca kullanıcı arayüzüne ve deneyime bir göz atacağız. Bu yılın üçüncü çeyreğine kadar hayranlar, moda hattının çevrimiçi mağazasını satın alabilecekler.

2022’nin dördüncü çeyreğine kadar Elf Princess, NFT oyun platformunda da mevcut olacak. Tasarımcılara göre Elf Princess Game hem Android hem de iOS’ta erişilebilir olacak. Sıra tabanlı bir stratejik mobil oyun (TBS) içerecek. Oyuncular, CyBall’da olduğu gibi bu oyunda da sırayla oynarlar. Kazanırlarsa jeton da alacaklar.

Orijinal planlara göre Elf jetonlarını kazanmanın tek yolu Elf Prensesleriyle savaşmaktır. 3D Elf Princess modelleri daha sonra bu jetonlarla değiştirilebilir. Bu 3B’ler için özel metaverse olayları mevcut olabilir.

Projenin yazarlarına göre, NFT sahipleri oyunda ekstra avantajlar elde edecek. Örneğin Prenses Avatarlarını kullanabilecekler.

Zamanı ve mekanı aşan güzellik.

Özetle, elf prensesleri “yaşlanmazlar veya ölmezler”. Açıkçası, bu özellik elfleri nasıl düşündüğümüzle bağlantılıdır – büyülü ve ebedi.

Bu aynı zamanda Elf Enerji özelliği ile birlikte çalışır. Projede “yeşil enerji” olarak anılıyor ve 2023’ün ikinci çeyreğine kadar çeşitli pazarlarda görmeyi bekliyoruz.

Elf Princess yaratıcılarına göre Elf Energy, kadın odaklı bir enerji içeceğidir. Hem kafein hem de vitamin içeren bu ürün ile bayanların beklentileri karşılanacaktır. Şaşırtıcı bir şekilde, girişim aynı zamanda Elf Birasının tanıtımını da görecek. Bu, yine kadınların damak zevkine hitap edecek, üst düzey bir içecek olacak.

Elf Princess NFT’lerinin Bir Çok Faydası Var

NFT sahipleri, yukarıda listelenen yaşam tarzı avantajlarına ek olarak, Elf Prensesleri için özel ticari haklardan yararlanacaklar. Gelecekteki NFT airdrop’ları ve artdrop’ları da onları şaşırtabilir. Ayrıca sınırlı sayıda üretilen giysi ve aksesuarlarda da ilk patlamayı elde edecekler. Herhangi bir önemli proje kararı durumunda, sahiplerinin oy hakları vardır.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT koleksiyonları sizlerle buluşuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.