Elon Musk, Twitter’ın kendisine bir NDA’yı bozduğunu söylediğini söyledi

0
NFT Haberleri

Elon Musk Cumartesi günü Twitter Inc.’in (NYSE:TWTRlegal) ekibinin, sosyal medya platformunun otomatik kullanıcı kontrolleri için örneklem boyutunun 100 olduğunu söyleyerek bir gizlilik anlaşmasını bozduğunu söylediğini tweetledi.

Elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın (NASDAQ:TSLA) CEO’su Musk, tweet attı, “Twitter yasal, bot kontrol numune boyutunun 100 olduğunu söyleyerek ifşa etmeme anlaşmalarını bozduğumdan şikayet etmek için aradı.”

Musk Cuma günü tweet attı, 44 milyar dolarlık şirketi nakit olarak özel hale getirme planının, şirketin kaç tane sahte hesabı olduğuna dair verileri beklerken “geçici olarak askıya alındı”.

Botları bulmak için ekibinin “100 Twitter takipçisinin rastgele bir örneğine” bakacağını söyledi. Twitter’da birisi bir soruyu nasıl yanıtladığıyla ilgili iddiada bulundu.

“Bot hesapların nasıl kontrol edildiğini açıklamanız” istendiğinde Musk, “Örnek boyutu sayısı olarak 100’ü seçtim, çünkü Twitter’ın <%5 sahte/spam/yinelemeyi hesaplamak için kullandığı şey bu" dedi.

Musk, Pazar sabahı erken saatlerde sosyal medya devinin hesaplarının yüzde 5’inden daha azının sahte olduğunu gösteren “hiç” bir çalışma görmediğini tweetledi.

Daha sonra, “Günlük aktif kullanıcıların %90’ından fazlası olma ihtimali var

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Nicolle hakkında

Hintli bir Serbest yazardır. Web3 ile ilgili her şey hakkında düşünmeyi, öğrenmeyi ve yazmayı sever.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.