Elton John, bir bağış toplama müzayedesiyle NFT topluluğuna katıldı

0
NFT Haberleri

Elton John, NFT dünyasına ilk istilasında tartışmalı gerçeklik (AR) oyun dünyası Jadu ve NFT outlet ve pazar yeri Sweet ile işbirliği yaptı.

Şarkıcı, türünün tek örneği bir Rocket Man Jadu Hoverboard NFT’yi takas etmek ve Rocket NFT Club’ın bir parçası olarak gelecek hayran etkinliklerinin kilidini açma şansı hazırlayan bir giriş jetonunun devamını yayınlamak için Jadu ve Sweet ile ordular kurdu. Tüm gelirler şuraya taşınacak: Elton John AIDS Enstitüsü.

Devam eden NFT.NYC’de ve Pride sırasında yayınlanan Jadu Hoverboard müzayedesi 20 Haziran Pazartesi günü başladı ve 22 Haziran Çarşamba günü 18:00 EST’de kapanacak.

Roket Adam Hoverboard, oyuncuları tarafından edinilen sanal öğeler etrafında oluşturulan ve oyun içinde web3 avatarlarını kullanan ve Jadu Hoverboard sergisindeki 6.666 öğeden benzersiz olan Jadu tarafından oluşturulmuştur. Jadu’nun jetpack’lerini ve uçan kaykaylarını yaratan ve bir klavye langırt makinesini destekleyen Voxel Bunny tarafından formüle edilmiştir. Elton John’un 1975 tarihli “Pinball Sihirbazı” Videosuna saygı duruşunda bulunularak, yıldız gözlüklerini, piyano tuşlarını ve “Rocket Man”den gerçek müzik notalarını içeren klasik Elton John altyazıları tarafından finanse edilen yapının içinde yaratılmıştır.

Voksel Tavşanı şunları söyledi:

“Bir LGTBQ+ hayranı olarak, Elton John’a ve onun kalıtımına çok sayıda insanın hayatında önemli bir etki yaratmaya devam eden haraç harcarken gördüğüm saygınlığı kelimelerle ifade etmek zor.

“Ve sergimin en savunmasız benlikler ve topluluklar için AIDS salgınının sona erdirilmesinde rol oynayacağını bilmek benim için dünyalar ifade ediyor.”

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.