Eminem ve Snoop Dogg, NFT özellikli bir videoda yeniden bir araya geldi

0
NFT Haberleri

Eminem ve Snoop, son single’ları ‘From The D 2 The LBC’ için müzik videosunda Bored Ape şekline dönüşüyor.

Eminem sürpriz ortaklığı sosyal medyadan duyurdu. “@snoopdogg ile yeniden bağlantı kurmak uzun sürdü, anlayacağınız üzere bir film yapmamız gerekti!” Twitter’da besteledi, şarkıya bir bağlantı ekledi.

Snoop’un Eminem’i en iyi 10 rapçi listesine atamamasının ardından 2020’de zor bir dönemden geçtikten sonra ilişkilerini bu yıl kurdular.

Bu olay, bu yılın başlarında Dr. Dre, Kendrick Lamar, Mary J. Blige ve 50 Cent ile Super Bowl İlk Yarı Gösterisinde birbirleriyle görünen ikili ve şimdi de bu işbirlikçi taban tarafından takip edildi.

‘From The D 2 The LBC’ için destekleyici müzik videosunda, Eminem ve Snoop ilk olarak stüdyoda sigara içme konusunda biraz mizah yaptılar. “Bir dakika oldu. Bu muhtemelen zamanlar önce gerçekleşmiş olmalıydı. Kahretsin, şimdi buradayız, Hadi gidelim, ”diyor Eminem, erken bir ayete geçmeden önce. James Larese’nin yönettiği klip daha sonra kısmen canlandırılır, iki rapçi Bored Ape avatarlarını ima eder.

Eminem’in yeni düştüğü tek dernek olarak değil. CeeLo Green ile Baz Luhrmann’ın Elvis film müziği için bir şarkı olan ‘Kral ve Ben’i çıkardı. Parçada, Eminem, rapçi için tekrarlanan bir sorun olan siyah müziği kapma sorunuyla yüzleşmek için cesurdu.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.