Balinaların 2022’de Satın Almayı Tercih Ettiği En İyi 10 Kripto Para Birimi

0

Kripto balinaları 2022’de sahip oldukları güçle bazı kripto paraların fiyatlarını kontrol edebilir. En iyi 10 Kripto para biriminin hangileri olduğunu düşündünüz mü?

Yeni çoklu kripto projeleri ile son derece değişken kripto para piyasasında binlerce kripto para birimi var. Kripto yatırımcıları, Bitcoin, Ethereum gibi popüler kripto para birimlerine ve Bitgert, Avalanche, LuckyBlock vb. gibi daha birçok yeni girişe oldukça ilgi duyuyor. Kripto balinaları, ticaret için büyük miktarda kripto para tutabilen kripto para piyasasının güç sahipleridir.

İlişkili: TRB Coin Fiyat Tahmini 2022-2030: Tellor (TRB) İyi Bir Yatırım Mı?

Herhangi bir yasal endişe olmaksızın kripto para birimi fiyatlarını verimli bir şekilde manipüle edebilirler. Bu, kripto yatırımcılarını tedirgin ediyor çünkü fiyatlar çok fazla etkilenebilir durumdadır. Bu nedenle, kripto balinalarının 2022’de satın alabileceği ilk on kripto para biriminden bazılarını inceleyelim.

2022’de kripto balinaları için En İyi 10 kripto para birimi
LuckyBlock

LuckyBlock, oldukça değişken kripto para birimi piyasasında yükselen kripto para birimlerinden biridir. Kripto balinalarının yatırım yapması için birden fazla avantajı olan blok zinciri tabanlı bir piyango platformudur. Kripto balinaları, en sevdikleri hayır kurumuna oy vererek iyi bağışlar için daha fazla para gönderebilir.

Cardano

Cardano, kripto balinalarının 2022’de satın alabileceği en iyi kripto para birimlerinden biridir. Ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve çok daha fazlasına güçlü bir şekilde odaklanan Proof-of-Stake blok zinciri platformuyla Ethereum’un en büyük rakibidir. Bu kripto para birimi, hızlı işlemler, ucuz gaz ücretleri, çevre dostu ve daha yüksek derecede ademi merkeziyetçilik ile bilinir.

solana

Solana, kripto projeleriyle çok sayıda kripto balinasını kendine çekiyor ve dünyanın en hızlı blok zincirlerinden biri. Kripto projeleri arasında DeFi, NFT’ler, Web3.0 ve oldukça değişken kripto para birimi piyasasındaki daha pek çok şey yer alıyor. Bu kripto para, sansüre dayanıklı blok zinciri altyapısı ile hızlı ve güvenli olarak bilinir.

Avalanche
Daha fazla mesaj

Avalanche, kripto para piyasasında iyi bilinen kripto projelerinden biri ve merkezi olmayan uygulamalar için açık ve programlanabilir bir akıllı sözleşmeler platformu olarak biliniyor. Hızlı, düşük maliyetli ve sağlamlıkla uyumlu dApp’ler oluşturmaya yardımcı olur. Kripto balinaları, kendi uygulama ihtiyaçları ile kendi sanal makinelerini oluşturabilirler.

Tahterevalli Protokolü

Tahterevalli Protokolü, kripto balinalarının bir kripto projesine odaklandığı popüler kripto para birimlerinden biridir. Binance, Polygon, Ethereum ve daha pek çok blok zincirinde kullanılacak bir yardımcı kripto para birimidir. Kripto balinaları, bu jetonu oyun içi öğeleri satın almak ve oyun içi öğelerin ticaretini yaparak elde etmek için kullanabilir.

Axie Infinity

Axie Infinity, kripto balinalarının son derece değişken kripto para piyasasında kar elde etmesi için en iyi kripto para birimlerinden biridir. Bu kripto projesi, kripto para piyasası ekosisteminin yükseltilmesine yönelik desteği işaret eden bir ERC 20 yönetişim belirtecidir. Bu kripto para biriminin toplam arzı, halka satış fiyatı olarak 0,1 ABD Doları ile 270.000.000’dir.

Yearn.finance

Yearn.finance, geleneksel bankalara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak sabit paralardan getiri kazanmayı otomatikleştirmesiyle bilinir. Bu kripto projesi, kripto balinalarının kripto varlıkları kazanmak için en iyi stratejilerden yararlanmalarına yardımcı olan merkezi olmayan finans ürünleri koleksiyonudur. Merkezi olmayan finans alanını canlandırmak için kazançları en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Chainlink

Chainlink, akıllı sözleşmelerin zincir dışı veri ve hizmetlerle güvenli bağlantısı nedeniyle birçok kripto balinasını kendine çekiyor. Blok zincirlerdeki tüm akıllı sözleşmeler için kurcalamaya dayanıklı girdiler, çıktılar ve hesaplamalar içeren birden fazla kripto projesi sağlar. Kripto balinaları, bu kripto para birimi ile hibrit akıllı sözleşmeler oluşturmaya başlayabilir.

Monero

Monero, kripto balinalarının kripto para piyasasından satın alabileceği en iyi kripto para birimlerinden biridir. Bu para özel ve merkezi olmayan kripto para birimi, finansmanı gizli ve güvenli tutmaya yardımcı olur. Özel ve sansüre dayanıklı işlemlere odaklanmak için önde gelen kripto para birimlerinden biridir.

Bitgert

Bitgert, şu anda oldukça değişken kripto para birimi piyasasında yükselen kripto para birimlerinden biridir. En hızlı ve en düşük ücretli, güvenli ve ölçeklenebilir blok zinciri ekosistemiyle Bitgert Zinciri ile inşa edilmiştir. Kripto balinaları, kripto para birimi mühendisliği organizasyonunda BRC20 akıllı sözleşmelerini kullanabilir. Bu kripto para birimi, sıfır maliyetli gaz ücreti ile saniyede 100’den fazla işlem sağlar.

NFTYORUM.COM ile en iyi coinler gibi bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.