Bitcoin Yatırımınızı Sattıktan Sonra Satın Alabileceğiniz En İyi 10 Altcoin

0

Kuşkusuz, Bitcoin dünya çapında en çok aranan kripto para birimidir. Bununla birlikte, oldukça iyi performans gösteren çok sayıda altcoin var. Bitcoin Yatırımınızı sattıktan sonra satın alabileceğiniz 10 en iyi altcoine bir göz atın.

10 en iyi altcoin listesi

En iyi altcoin listesini sizler için derledik.

Ethereum

Kuşkusuz, Ethereum, Bitcoin’den sonra ikinci en büyük kripto para birimi olarak sıralanır. Yatırımcıların dikkatini çeken şey, Ethereum’un belirli potansiyel uygulamalara, özellikle koşullar karşılandığında otomatik olarak yürütülen akıllı sözleşmelere sahip olması gerçeğidir. Peki, bu altcoin kesinlikle satın almak için listenizde olmalı.

Polkadot

Polkadot, belirli bir süre içinde değerinde etkileyici bir büyüme gösteren bir kripto para birimidir. Tüm heterojen blok zincir ağlarını sorunsuz bir şekilde bağlama yeteneği ile Polkadot kesinlikle göz kürelerini yakaladı. Polkadot ekosistemi üzerine inşa edilen çok sayıda proje olduğundan, bu dijital para biriminin değeri çok yükselecek.

Cardano

Cardano, özel olarak anılmayı hak eden başka bir altcoin. Bu kripto para, piyasaya sürülmesinden bu yana büyümeye devam etti ve 2021 yılı daha az değildi. İşlem süresini ve enerji tüketimini de azalttığı için yatırımcılar buna yöneliyor. Merak etme, bu yapmak için iyi bir yatırım.

solana

Bu altcoin, hisse kanıtı ve geçmiş kanıtı mekanizmalarının bir karışımıyla çalışır. Bu sayede yatırımcılar için büyük getiriler elde etmeyi başardı. Solana, merkezi olmayan finans (DeFi), merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) ve akıllı sözleşmeler gibi çeşitli alanlarda diğer altcoinleri gölgede bıraktı.

Daha fazla mesaj

Tether

Birçok kişinin bildiği gibi Tether, en istikrarlı kripto para birimlerinden biridir. Bu, çok fazla risk almaya istekli olmayan yatırımcılar için bir altcoin haline geldi. Tether’in değerinin diğer altcoinlerden daha tutarlı olduğu düşünülür, bu nedenle birçok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir.

Litecoin

Litecoin kısa sürede en iyi altcoinlerden biri haline geldi. Litecoin’in en iyi özelliklerinden biri, Bitcoin’e kıyasla daha hızlı blok oluşturma hızına sahip olmasıdır.

Binance madeni para

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance, Binance parasını piyasaya sürmüştü. Yıllar içinde bu altcoinin değerindeki önemli bir artış, ona yatırım yapmanın neden her şeye değeceğine ışık tutuyor.

Ripple’ın XRP’si

Ripple XRP’nin itibari para birimleri ve diğer büyük altcoinler de dahil olmak üzere farklı para birimi türlerinin değişimini kolaylaştırma yeteneği, her yerde dikkatleri üzerine çekti. Ek olarak, değerindeki artış, bu kripto para biriminin ne kadar potansiyele sahip olduğunun yeterince iyi bir kanıtı.

Dogecoin

Bu altcoin 2013 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri Dogecoin, tüm kripto para birimi pazarında önde gelen kripto para birimlerinden biri haline geldi. Dallas Mavericks, Kronos ve SpaceX gibi büyük şirketlerin bu altcoin’e güvenmiş olması da aynı şeyin somut kanıtı. Peki, bitcoin yatırımınızı sattıktan sonra Dogecoin’in satın alınacak 10 altcoinden biri olmaması gerektiğini kim inkar edebilir?

Shiba Inu

Bu, Ethereum ekosisteminin güvenlik ve gelişmiş özelliklerinden yararlanan, daha çok topluluk ve destekçi odaklı bir altcoindir. Son zamanlarda, Shiba Inu önemli bir büyüme kaydetti. Bu bile ne kadar iyi bir yatırım olduğunun göstergesidir.

En iyi altcoin analizleri sadece NFTYORUM.COM’ da.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.